جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 27 2018
عضویت در خبرنامه

توصیه شاغلام به سرمایه داران:

پیروانی: برای امکانات ارسنجان متأسفم / ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند

۲۶ دي ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۶:۰۸ کد مطلب: 808

باید بخشی از پول های سرسام آور فوتبال خرج شهرستان ها کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ارسن نیوز؛ در حاشیه ی دیدار تیم پیشکسوتان برق شیراز و پیشکسوتان ارسنجان گفتگویی را با غلام حسین پیروانی از مربیان حرفه ای و خوشنام کشورمان ترتیب دادیم.

غلام حسین پیروانی در پاسخ به سوال ما در خصوص هدف از برگزاری این مسابقه گفت: « هدف از این بازی گرامی داشت یاد شهدا بود و دوست داشتیم یک بازی هم با تیم شهرستان ارسنجان داشته باشیم و ان شا الله که مسوولان ورزش نگاهی هم به وضعیت این شهرستان داشته باشند و سرمایه داران ارسنجان هم بدانند زمین ورزش هم طراز مسجد است و کشاندن جوانان به سمت ورزش اجر زیادی دارد. امیر مومنان(ع) می فرمایند هرجا ظلم و کمبودی دیدی فریاد بکشید. من وقتی این جایگاه و سکو ها و زمین را دیدم دلم سوخت و لازم دیدم بیایم و صحبت کنم. آقای وزیر و ورزش و دیگر مسوولان بیایند شهرستان ها را ببینند و به آن ها رسیدگی کنند. در این شهرستان ها استعدادهایی دیده می شوند که حتی قابلیت رفتن به تیم ملی را دارند ولی کو!؟ با این امکانات؟ دور از کرم خداست کسی که خوب کشت نکرد و شخم نزد و آبیاری نکرد محصول خوبی درو کند. باید بخشی از پول های سرسام آور فوتبال خرج شهرستان ها کنند. بنده برای امکانات شهر ارسنجان متأسفم هرچند تیم پیشکسوتان شان هم خوب بازی می کند.»

 

سرمربی اسبق فجر سپاسی و تیم امید در پاسخ به سوال ما مبنی بر بزرگترین مشکل حال حاضر فوتبال کشور از دید وی گفت: « بازیکن سالاری و پول زیاد بدترین مشکلات فوتبال ایران است. همه اشباع شده اند. اگر همه خدایی فکر کنیم و عمل کنیم فوتبال ایران رشد ولی متأسفانه در فوتبال خدایی کار نمی کنیم و همه دنبال نام و پست و مقام و منزلت هستیم. این در حالی است که این مقام ها همیشگی نیست و به قول شاعر: نردبان این جهان ما و منی است / عاقبت این نردبان افتادنی است / لاجرم هر کس که بالاتر نشست / استخوانش سخت تر خواهد شکست.»

 

غلام حسین پیروانی در خصوص پیش بینی اش از مسابقات جام ملت های آسیا گفت: « در این جام کار سختی داریم اما ایرانی ها و بچه های ایران مرد روزهای سخت هستند و ان شاالله در این جام موفق خواهیم بود.»

 

 

انتهای پیام/224224

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
پیروانی: برای امکانات ارسنجان متأسفم / ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند