سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵,Jan 24 2017
عضویت در خبرنامه

توصیه شاغلام به سرمایه داران:

پیروانی: برای امکانات ارسنجان متأسفم / ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند

۲۶ دي ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۶:۰۸ کد مطلب: 808

باید بخشی از پول های سرسام آور فوتبال خرج شهرستان ها کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ارسن نیوز؛ در حاشیه ی دیدار تیم پیشکسوتان برق شیراز و پیشکسوتان ارسنجان گفتگویی را با غلام حسین پیروانی از مربیان حرفه ای و خوشنام کشورمان ترتیب دادیم.

غلام حسین پیروانی در پاسخ به سوال ما در خصوص هدف از برگزاری این مسابقه گفت: « هدف از این بازی گرامی داشت یاد شهدا بود و دوست داشتیم یک بازی هم با تیم شهرستان ارسنجان داشته باشیم و ان شا الله که مسوولان ورزش نگاهی هم به وضعیت این شهرستان داشته باشند و سرمایه داران ارسنجان هم بدانند زمین ورزش هم طراز مسجد است و کشاندن جوانان به سمت ورزش اجر زیادی دارد. امیر مومنان(ع) می فرمایند هرجا ظلم و کمبودی دیدی فریاد بکشید. من وقتی این جایگاه و سکو ها و زمین را دیدم دلم سوخت و لازم دیدم بیایم و صحبت کنم. آقای وزیر و ورزش و دیگر مسوولان بیایند شهرستان ها را ببینند و به آن ها رسیدگی کنند. در این شهرستان ها استعدادهایی دیده می شوند که حتی قابلیت رفتن به تیم ملی را دارند ولی کو!؟ با این امکانات؟ دور از کرم خداست کسی که خوب کشت نکرد و شخم نزد و آبیاری نکرد محصول خوبی درو کند. باید بخشی از پول های سرسام آور فوتبال خرج شهرستان ها کنند. بنده برای امکانات شهر ارسنجان متأسفم هرچند تیم پیشکسوتان شان هم خوب بازی می کند.»

 

سرمربی اسبق فجر سپاسی و تیم امید در پاسخ به سوال ما مبنی بر بزرگترین مشکل حال حاضر فوتبال کشور از دید وی گفت: « بازیکن سالاری و پول زیاد بدترین مشکلات فوتبال ایران است. همه اشباع شده اند. اگر همه خدایی فکر کنیم و عمل کنیم فوتبال ایران رشد ولی متأسفانه در فوتبال خدایی کار نمی کنیم و همه دنبال نام و پست و مقام و منزلت هستیم. این در حالی است که این مقام ها همیشگی نیست و به قول شاعر: نردبان این جهان ما و منی است / عاقبت این نردبان افتادنی است / لاجرم هر کس که بالاتر نشست / استخوانش سخت تر خواهد شکست.»

 

غلام حسین پیروانی در خصوص پیش بینی اش از مسابقات جام ملت های آسیا گفت: « در این جام کار سختی داریم اما ایرانی ها و بچه های ایران مرد روزهای سخت هستند و ان شاالله در این جام موفق خواهیم بود.»

 

 

انتهای پیام/224224

ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۲۸ ۱۹:۵۳

حالا هر چی سالن هست که داخل مرکز شهرستان هست روستاهای اطراف از همه چی محرومند .

پاسخ به این نظر
منتقد جدی
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۸:۴۱

همچین بازی تو استادیوم ارسنجون برگزار شده ولی از تربیت بدنی هیچکس نبود! پرس و جو کردیم حالا آقای عمادی مشهد بودن ولی بقیه کارمندا که ارسنجونی هسن چی؟ چرا یکی شون پاشم نذاشت استادیوم!؟ چون جمعه بوده!؟ واقعاً براشون متأسفم.

پاسخ به این نظر
صادق
۱۳۹۳/۱۱/۱ ۰:۱۳

اقای عمادی اگه رفیقش جناب نماینده بود حتما در این مراسم مهم شرکت می کرد


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۱:۴۱

با سلام واقعا اون شخصی که تعویض شد وبیرون نرفت آبروی شهرستان ارسنجان را برد تا حدی که غلام پیروانی گفت این چنین حرکتی را هیچ جای دنیا ندیده وبرای این شخص متاسفم.کسانی را که به استادیوم های ورزشی می آورید ودر تیمها بازی میدهید لا اقل شخصیت داشته باشند

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۹:۱۹

اخه جنبه هیچی رو ندارید حتی یه بازی دوستانه

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۱۲:۳۲

آقای ش ر که تعویض شد و بیرون نرفت آ پ رو هم برده

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۵ ۸:۵۷

لطفا افراد متشخصی را به فوتبال پیشکسوتان بیاورید تا موقع تعویض شدن آبرو ریزی نکرده و فرهنگ غنی مردم این شهر را به سخره نگیرند

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۵ ۱۲:۰۲

ارسنجان مهد فرهنگ هست اگه تک وتوکی اونجوری هم داره طبیعی هست همه که نمیتونن طلا باشن

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۶ ۲۳:۱۳

زود قضاوت نکنیذ نظر مربی شرط است

پاسخ به این نظر
پیشکسوت
۱۳۹۳/۱۱/۶ ۲۳:۳۷

به نظر بنده خوب کاری کرد چون مربی کسی دیگه بود نه اون بنده خدا که کنار زمین هر کاری دوست داشت انجام میداد

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۱۴ ۹:۴۲

سلام یا علی مدد هر اداره ای میریم همه مسوولاش از شهرستان مرودشته یعنی خدا وکیلی اینجا قحط الرجاله آقای نماینده ----واقعا که-

پاسخ به این نظر
مهراد
۱۳۹۴/۲/۷ ۱۷:۱۵

شاغلام مرسی ولی ارسنجون دیگه همیه شما خیلی اعصاب خودتو خرد نکن!!!!

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
پیروانی: برای امکانات ارسنجان متأسفم / ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند