سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵,Jan 24 2017
عضویت در خبرنامه

گفتگویی خواندنی با یک مرد همیشه در صحنه!

به عنوان یک اصلاح طلب اینگونه حرکات را محکوم می کنم / ارسنجان برای نظام یک بال است

۱۰ دي ۱۳۹۳ - ۱:۰۳:۳۳ کد مطلب: 760

توهم، باعث شد عده ای سلامت انتخابات را زیر سوال ببرند. که البته نباید نقش و توطئه های عوامل خارجی و استکبار جهانی را در وقایع آن سال نادیده گرفت.

در شهرستان ارسنجان تقریباً همه جلیل اسکندری را می شناسند. مسوول روابط عمومی فرمانداری و مجری برنامه ها و مراسم مختلف از جشن و شادی گرفته تا عزا و از رسمی گرفته تا غیر رسمی.

 

در راهپیمایی 9 دی 88 ارسنجان نیز جلیل اسکندری یکی از گویندگان شعار بود. به بهانه سالروز حماسه 9 دی، به سراغ این مجلس گردان رفتیم تا ضمن مصاحبه ای، هم با عقاید یک اصلاح طلب در خصوص فتنه 88 آشنا شویم و هم کمی از خاطرات تلخ و شیرین کارش برایمان بگوید. آنچه در اینجا ملاحظه می کنید حاصل گقتگوی ارسن نیوز با اوست:

 

 

با سلام، شما به عنوان یکی از باسابقه ترین مجریان و میدان داران مراسم مختلف در شهرستان شناخته می شوید. بفرمایید از چه زمانی علاقه یه مجری گری و میدان داری در شما به وجود آمد؟

 بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و عرض ادب خدمت شما و مخاطبان محترم سایت ارسن نیوز، بنده از دوران راهنمایی و دبیرستان تک خوان گروه های سرود ایام الله و مجری در مراسم مختلف هنرستان فنی امام خمینی(ره) بودم و از همان موقع به این کار علاقه زیادی داشتم. زمانی هم که توفیق حضور در جبهه را به عنوان یک بسیجی داشتم نیز همین گونه بود و از سال 1376 پس از ورود به فرمانداری به عنوان روابط عمومی، بیش از 18 سال است که در مراسم عمومی با عنواین فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، اداری، هنری و همچنین راهپیمایی ها و یادواره های شهدای عزیز، به عنوان مجری و گوینده شعار فعالیت دارم.

 

حدوداً در چند راهپیمایی مجری و گوینده شعار بوده اید؟

ج:خب در این 18 سال اگر حساب کنیم در بیش از 60 راهپیمایی که به مناسبت های مختلف از جمله 22 بهمن، روز قدس، 13 آبان و راهپیمایی های دیگر همچون حمایت از مردم عزّه، مصر، بحرین و اعتراض توهین به ساحت پیامبر(ص) و اهل بیت(س) افتخار مشارکت داشته ام.

 

شما در راهپیمایی روز 9 دی 88 ارسنجان نیز گوینده شعار و مجری بودید. آیا فرقی بین این راهپیمایی و دیگر تظاهرات مشاهده کردید؟

9 دی 88 در واقع صحنه ی نمایش اقتدار و ولایتمداری مردم انقلابی ایران در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ انقلاب بود. بنده 9 دی 88 را سرآغاز فصل جدیدی از پیوند مردم و آرمان های امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدا می دانم و کمتر چنین جمعیتی را دیده بودم و افرادی را دیدم که هرچند دوستدار نظام و انقلاب بودند  اما برای اولین بار بود که در این گونه مراسم شرکت می کردند

 

آیا حال و هوای مردم در آن روز با بقیه راهپیمایی ها فرقی داشت؟

در نتیجه ی فتنه سال 88 که توسط بدخواهان و دشمنان صورت گرفته بود، خشم مردم بیشتر از مراسم دیگر بود و میزان و شاکله حضور مردم با دیگر راهپیمایی ها متفاوت بود و در آن روز صحنه های زیبایی دیدم. بنده به عنوان کسی که بیش از 18 سال در شورای فرهنگ عمومی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مجری مراسم متعدد و مختلفی از راهپیمایی ها تا همایش ها و برنامه هایی همچون حضور ریسس جمهور محترم قبل جناب آقای احمدی نژاد، وزرا، استانداران، مدیران کل وهمچنین چاووشی خوانی در بدرقه و استقبالهای زائرین سفرهای زیارتی  بوده ام، 9 دی را نقطه ای عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می دانم که مردم به تکلیف خود عمل کردند و در ذهن خودم انقلاب اسلامی را به صحنه ی دوی امدادی تشبیه می کنم که بعد از 31 سال، در 9 دی، چوب دستی این دوی امدادی تحویل نسل های جدید شد که همان آینده سازان ایران اسلامی هستند و باعث شد راه و یاد امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر زنده بماند و پیمان جدیدی بین مردم و رهبری معظم انقلاب اسلامی منعقد شود.

 

شما به عنوان یک اصلاح طلب در شهرستان شناخته می شوید. آیا با این عقیده تان مرزی بین اصلاح طلبان و فتنه گران قایل هستید؟

بنده به عنوان یک اصلاح طلب، دین، کشور، انقلاب ، مردم و رهبرم را دوست دارم و با هر کس چه داخل در این دایره و چه خارج از آن، که بخواهد با این ارزش ها مقابله کند، مخالف بوده و اینگونه حرکات را محکوم می کنم.

 

یکی از وظایف فرمانداری ها پیگیری اجرای انتخابات مختلف است. شما به عنوان کارمند فرمانداری ارسنجان در چند انتخابات دست اندرکار بوده اید؟ و کمی هم در رابطه با روند برگزاری انتخابات توضیح دهید. چون خیلی ها فقط روز برگزاری انتخابات را می بینند در حالی که مراحل اجرایی آن از چندماه قبل کلید می خورد.

 از 25 سال سابقه ی کاری این جانب، 18 سال آن را وزارت کشوری بوده ام. در این 18 سال در تمام انتخابات اعم از ریاست جمهوری، مجلس، شوراها و خبرگان رهبری توفیق خدمت به عنوان مسوول روابط عمومی را داشته ام که تقریباً 14 یا 15 انتخابات می شود. در خصوص مراحل اجرای یک انتخابات هم باید بگویم حدوداً یک سال قبل از روز اصلی، بخشنامه های انتخابات توسط وزارت کشور و استانداری صادر می شود و از حدود 6 ماه قبل جلسات داخلی و نشست های هیات های اجرایی و نظارت و بازرسی شروع می شود و کارها تا زمان برگزاری ادامه می یابد وبه طور ویژه ازیک هفته قبل تا یک روز بعد ازهر انتخابات، مسوولان و کارکنان فرمانداری شبانه روزی در آماده باش هستند تا انتخابات به خوبی و در سلامت کامل برگزار شود.

 

با این حساب شخصی مثل شما، سلامت انتخابات در جمهوری اسلامی تا چه میزان ارزیابی می کنید؟

ببینید، در اصل انتخابات توسط خود مردم اجرا می شود و اعضای هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی از میان خود مردم هستند و اینطور نیست که مثلاً یک ارگان یا نهاد خاصی بیاید و انتخابات را برگزار کند. و با چارچوب های تعریف و تدوین شده و حضور نمایندگان کاندیداها و شورای نگهبان و بازرسان، بنده میزان سلامت انتخابات مختلف در ایران را کامل می دانم.  

 

در انتخابات سال 88 هم طبعاً شما دست اندر کار بودید و همانطور که گفتید زحمت زیادی کشیدید. وقتی پس از انتخابات ادعای تقلب را مطرح کردند چه تأثیری بر روی شما داشت؟ آیا مثلاً به شخصی مثل شما برنخورد؟

این قضیه برای ما سنگین و ناراحت کننده بود. انتخابات هم مثل یک مسابقه است و برنده و بازنده دارد و طرفی که رأی نیاورده باید با توجه به چارچوب قانون، این مسأله را بپذیرد. در شهرستان ما صحت و سلامت انتخابات محرز بود و به یقین در تمام کشور نیز این چنین بوده است ولی توهم، باعث شد عده ای سلامت انتخابات را زیر سوال ببرند. که البته نباید نقش و توطئه های عوامل خارجی و استکبار جهانی را در وقایع آن سال نادیده گرفت.

 

به عنوان کسی که از ابتدای تأسیس فرمانداری در اینجا مشغول بوده اید مهمترین مشکلات شهرستان و علل پیشرفت ناکافی آن را چه می دانید؟

ما همه جا و از همه تریبون ها اعلام می کنیم که مردم ولی نعمتان این کشورند. وقتی مردم در حماسه ای مثل 9 دی حضور پیدا می کنند و پرچم بصیرت و آگاهی را در مسیر ولایت برافراشته نگاه می دارند، وظیفه ی مسوولان این است که بعد از 9 دی هم در عمل هوای مردم را داشته باشند. در شهرستان ما با وجود تمایل به وحدتی که در مردم هست ولی متأسفانه برخی تک روی می کنند و منافع شخصی و گروهی خود را به منافع عمومی ترجیح می دهند. ارسنجان همواره برای این نظام یک بال بوده است نه یک بار. اما حق آن به خوبی ادا نشده است. شهرستانی که از قرنها پیش دارای مدرسه علمیه بوده و کاتبان وحی و علمای گرانقدری در دامن آن پرورش یافته اند و قبل از انقلاب افتخاراتی همچون تأسیس اولین مدرسه به سبک جدید بعد از شیراز و پیشگامی در مبارزات ضد رژیم طاقوت را داشته و در بعد از انقلاب نیز در صحنه های حفظ انقلاب پیشتاز بودند و در جنگ تحمیلی هم گردان حمزه سید الشهدای ارسنجان اعزام نیرو از شهرستان های اطراف را نیز به عهده داشته و شهدای گرانقدری را تقدیم نموده است ولی الآن شاهد آن هستیم که برخی طایفه گرایی ها و محله گرایی ها و جدیدا هم بحث فاصله بین مردم شهر و روستاها که بسیار ناپسند است و بنده را آزار می دهد، مطرح می شود. البته در این بین نقش برخی گروها و گرایشهای سیاسی را هم نباید نادیده گرفت و لازمه از بین رفتن این عقب ماندگی ها و اختلافات و پیشبرد شهرستان این است که همه ما طرحی نو درافکنیم و دست به دست هم داده  و شهرستان مان را آنگونه که شایسته مردم فهیم و با فرهنگ آن هست بسازیم.

 

آقای اسکندری، شما ازهمایش ها گرفته تا راهپیمایی ها مجری گری کرده و ازمجالس شادی  تا تشییع جنازه ها و چاووشی خوانی میدان دار بوده اید. چه خاطراتی از این برنامه ها دارید؟

اولا باید به این مطلب اشاره کنم که یکی از مشکلات ما در راهپیمایی ها در طول سالهای مختلف، ضعف و کمبود سیستم صوتی بوده است که همیشه تکاپوی جمعیت را نمی دهد و همین جا از مسوولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می خواهم در این خصوص فکری اساسی کنند. در سالهای قبل ما همیشه سیستم صوتی را از هئیات مذهبی قرض می گرفتیم. در یکی از راهپیمایی ها یکی از بلندگوهای قسمت خواهران ناگهان واژگون شد و متأسفانه یکی از نوجوانان مصدوم و راهی بیمارستان شد که به عنوان خاطره ای تلخ در ذهن من باقی مانده است. به عنوان خاطره ی شیرین هم باید به این اشاره کنم که در یکی از برنامه ها که مربوط به افتتاح دانشگاه پیام نور ارسنجان بود، به دلیل نیامدن قاری تعیین شده، بنده علاوه بر مجری، قرار شد قاری مراسم هم خودم باشم و قصد داشتم سوره قدر را تلاوت کنم ولی صفحه ای که باز شد مربوط به سوره ی دیگری از قرآن کریم بود و لذا بنده از حفظ شروع به تلاوت کردم. به وسط های سوره که رسیدم ناگاه ادامه ی آیات را فراموش کردم و این در حالی بود که جمعیت زیادی از مردم و مسوولان شهرستان و استان و شوراها در آنجا حاضر بودند. وقتی دیدم ادامه سوره یادم نمی آید، به سبک مرحوم عبدالواسط به اول سوره باز می گشتم و هر بار دقیقاً به همان آیه که می رسیدم، ذهنم یاری نمی داد و این بازگشت به اول سوره را سه بار تکرار کردم و هر بار از آقا ابوالفضل(ع) خواستم که مرا یاری دهد و آبرویم را حفظ کند که خوشبختانه در دفعه سوم، ادامه آیات به ذهنم آمد و تلاوت را تا آخر سوره ادامه دادم که این 3 بار برگشتن به اول سوره باعث تعجب برخی حضار و خاطره ی جالبی شد. یکی دیگر از خاطراتی که برایم هم شیرین و هم حادثه ساز بود، مربوط به زمانی بود که ریاست محترم جمهور قبلی آقای احمدی نژاد به ارسنجان سفر کردند که بنده هم مجری مراسم سخنرانی ایشان بودم و هم مسوول تزیین جایگاه. که چند روز قبل از سفر ایشان زمانی که مشغول نصب پرچم بودم از ارتفاع حدود 2 یا 3 متری سقوط کردم و پایم تا چند ماه معیوب بود و پس از چند روز زمانی که کنار آقای احمدی نژاد ایستاده بودم و مجری گری می کردم، پایم همچنان درد و خونمردگی داشت که با یاری خداوند اجرای آن برنامه ی بسیار مهم، بدون هیچ مشکل و با رضایت خودم و حضار انجام شد. جدید ترین خاطره ام هم مربوط به عاشورای امسال است که با 13 آبان مصادف شده بود و فریاد استکبار ستیزی باید به نحوی جز عزاداری ها قرار می گرفت که بنده به عنوان نوحه گوی هیات بنی فاطمه(س)، به لطف خدا توانستم شعار های مرگ بر آمریکا و اسراییل و همچنین سرود قدیمی "ننگ به نیرنگ آمریکا" را در بهترین نقطه و زمان عزاداری، با ریتم نوحه و زنجیر زنی هیات تطبیق داده و به وظیفه خود عمل کنم.

 

 

در پایان اگر سخنی دارید بفرمایید.

شما بحث گرایش سیاسی این جانب را مطرح کردید و دوست دارم در این خصوص مطلبی را بیان کنم. دیدگاه بنده از نظر گرایش سیاسی همان گونه که گفتم اصلاح طلبی است که از زمان دولت آقای خاتمی شکل گرفت و به این گرایش اعتقاد و ایمان دارم. لیکن این دیدگاه و نگرش سیاسی ام با توجه به موقعیت شغلی ام، در خدمت نظام، انقلاب و مردم بوده و هست و برای دیدگاهم حد و مرزی قایلم. طوری که نگرش سیاسی ام خدشه ای به اسلام عزیز، نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر وارد نکند. کشورم را دوست دارم و در مدار مقام عظمای ولایت حرکت می کنم. همیشه از خدا خواسته ام بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم عزیز به خصوص اهالی محترم شهرستان ارسنجان اعم از شهر و روستاهای بخش مرکزی باشم و به آنان افتخار می کنم. همان طور که در این 18 سال ثابت کرده ام که گرایش سیاسی ام با کارم تداخل نداشته و صد در صد در خدمت نظام و مردم بوده ام. و موفقیت هایم را نیز مدیون آنها می دانم و همواره سعی کرده ام از افراط و تفریط دوری کنم. برای مثال امام جمعه محترم شهرستان حضرت حجت الاسلام و المسلیمن حاج آقا احمدی، با وجود گرایش سیاسی بنده، همواره از من حمایت و مرا راهنمایی کرده اند که جا دارد تشکر خاصی از ایشان داشته باشم. همچنین یادی کنم از همکاران قدیمی ام مرحوم حاج جواد نعمتی که ایشان از مجریان و میدان داران مراسم مختلف و از دوستان خوب بنده بودند که برایشات طلب رحمت و مغفرت دارم و عزیزانی همچون حاج جعفر اسکندری رییس و سخنگوی فعلی شورای شهر، آقای سید محمدباقر موسوی و آقای خرّم پناهی از پاسداران اهل روستای علی آباد ملک که هر سه از مجریان خوب بودند و عزیزانی همچون آقای ابراهیم نعمت الهی، آقای مجتبی صبری، آقای ولی الله حسن شاهی و آقای محسن اسکندری که در مراسم مختلف و به خصوص راهپیمایی ها بنده را همراهی می کنند و الحمدلله یکی از یکی قوی تر و مسلط هستند. چون مجری و گوینده شعار راهپیمایی بودن ساده و آسان نیست و نیاز به دقت، تمرکز و داشتن حنجره ای قوی و صدایی رسا دارد تا مراسم به خوبی اجرا شود. این نکته را هم بگویم که دوستان مجری و گوینده شعار در پایان هر مراسم و راهپیمایی از همه شرکت کنندگان اعم از مسوولان گرفته تا اقشار مختلف مردم تشکر می کنند اما هرچند این دوستان بدون هیچ چشم داشتی زحمت می کشند، هیچ تشکری از طرف هیچ نهادی از خود آن ها نشده و نمی شود که جا دارد مسوولان ستادهای برگزاری، به این قضیه هم توجه داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/224224

ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۱:۳۰

باسمه تعالي - ضمن تشكر از اعلام موضع شفاف حنابعالي هم در خصوص گرايش سياسي و هم فتنه 88آرزوي سلامتي وسربلندي براي شماداريم . خدا شمارا حفظ كند.

پاسخ به این نظر
اصلاح طلب
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۱۹

جناب اسکندری در غیاب بزرگان اصلاح طلب شهرستان شما نباید به خود اجازه می دادید و بذون نظر برای اصلاح طلبی صحبت می کردید.همین کارها را می کنید که در انتخابات شورا هم اخر می شوید.هر کسی در حد جایگاه خودش باید مطالب را بگوید.در ضمن خودتان پیام می دهید و خودتان جواب پیام می دهید و فکر می کنید کسی نمی فهمد.فکر همین مسولیت روابط عمومیتان باشید که خربزه اب است.


حسین
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۳۲

ایشون همون صدای خوبشون برای شعار دادن خوب است و باید بهشون افتخار کرد.کاش به جای روابط عمومی فرمانداری یه گروه هم خوانی را می انداختید تا کاملتر می شد


مسعود
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۲۱:۳۵

خدا کند که همه اینها برای خدا باشد...


خالد
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۸:۳۷

به نظرم از برادر ارجمند مجتبی صبری و ابراهیم نعمت الهی که افتخارات زیاد تری هم دارند باید استفاده کرد چون این دوستان در روستا هها هم محبوبتر هستند


ارسنجونی
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۳:۰۳

درد یکی مثه جلیل اسکندری بخوره تو سر هرچی فتنه گره که ادعای اصلاح طلبی دارن ولی در اصل افساد طلب هستن تو هر قضیه ای کارشکنی و توطئه می کنن. عمله های بی وجدان خارجیا هستن و مشتی خائن. خوشم اومد از جلیل

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۳:۲۲

و همچنین بخوره تو سر ساکتین فتنه مخصوصاً اونایی که ادعای اصولگرایی دارن! همونایی که نه تنها دفاعی از اسلام و انقلاب و رهبری نکردن بلکه با سکوت و حتی بعضی افاضات تشون به فتنه گران کمک هم کردن. هونا حالا ادعای ولایتمداری شون گوش فلک رو کر میکنه. به نظر من اونا از خود فتنه گران هم منفورتر هستن.


غلام
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۵۵

توهم خود بزرگ بینی و دیگر هیچ.کامنت ها هم مشکوک است.به نطر می رسد ار یک نفر است.


زاپاتا
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۳:۲۳

با سلام آقای شفیعی ما که یادمان نرفته در همین مراسم 9 دی که می فرمائید این آقای اسکندری بودند که میکروفن رو از آقای ک گرفتند . چرا ؟ چون آقای ک بر علیه آقای خاتمی که یکی از سران فتنه بود شعار دادند . ایشان چه جبهه ای علیه سران فتنه گرفتند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل شد 9 دی که ایشان را بزرگ کرده اید؟ 9 دی مراسم اصلاحات کشون بود . اصلاحات 9 دی مرد. آقایان به کجا می روید ...

پاسخ به این نظر
یادش بخیر
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۲

تا اونجایی که یاد میدم شعارهای مرگ بر خاتمی و موسوی و کروبی و.. در هیچ شهری از بلنگوها اعلام نشد چون اصلاً جز شعارهایی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ابلاغ کرده بود نبود. بلکه مردم خودجوش این شعارها را دادن


آلزایمری!
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۵

آقای ک که اصلا یه شعار رو وارونه داد که یادم نیست بایدم میکروفن رو ازش می گرفتن


عادل
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۲۰:۲۵

آقا این ک پتانسیلی چون جلیل اسکندری رو داره که بیخود حرف میزنید یادمه همون موقع هم جلیل اسکندری بود که با قدرت تمام شعار می داد


بسیجی
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۴:۱۲

به برادر اسکندر ی افتخار می کنیم که همیشه ودر همه حال عشق و فاداری را به ولایت فقیه نشان داده.

پاسخ به این نظر
مشکوک
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۳۳

اقای اسکندری یک کارمند معمولی فرمانداری ارسنجان هستند و محترم هستند.ولی به نظر می رسد این پیامها بسیار مشکوک است


ﺩﻟﺴﻮﺯ
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۵:۳۳

اﻳﺸﻮﻥ ﻧﻪ اﺯ ﻓﺮﻫﻴﺨﺘﮕﺎﻥ ﺷﻬﺮ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ و ﻧﻪ ﺳﺎﺑﻘﻪ اﻧﻘﻼﺑﻲ ﮔﺮﻱ ﺧﺎﺻﻲ ﺩاﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﺷﺒﻴﻪ ﻳﻚ ﺗﺤﻠﻴﻠﮕﺮ ﺑﺎ اﻳﺸﻮﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺷﺪﻩ.... اﻳﻦ ﺻﺤﻴﺢ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﺎ اﻓﺘﺨﺎﺭ اﺯ ﮔﺮاﻳﺶ ﺣﺰﺑﻲ ﺧﻮﺩ ﺳﺨﻦ ﮔﻔﺖ ﻭﻟﻲ اﺯ ﻫﻢ ﺣﺰﺑﻲ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﺯ ﺳﺮاﻥ ﻓﺘﻨﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺳﺨﻦ ﻧﮕﻔﺖ.ﺑﺎ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﺻﻼﺡ ﻃﻠﺒﺎﻥ ﺑﺮ ﻧﻆﺎﻡ ﺗﺤﻤﻴﻞ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﺩﮔﺮ ﭼﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﻴﺘﻮاﻥ ﺑﺎ اﻓﺘﺨﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﺭا اﺻﻼﺡ ﻃﻠﺐ ﺩاﻧﺴﺖ.ﺩﺭﻭﺩ ﺑﺮ ﻭﻻﻳﺘﻤﺪاﺭاﻥ ﺣﻘﻴﻘﻲ....

پاسخ به این نظر
متعجب
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۸:۰۸

لطفاً شما لیست فرهیختگان شهر را بگویید البته آن هایی که بلد باشند حرف بزنند، در لفافه سخن نگویند، محافظه کار نباشند، حاضر باشند مثل این آقا کارهای هم حزبی هایشان را محکوم کنند، به صراخت بگویند که در خط ولایت حرکت می کنند و عملاً هم نشان دهند و...


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۲۰:۲۷

فرهیختگی به عمل هست نه به چهار تا مدرک سر هم کردن و در نهایت نه تو صحنه باشی نه بلد باشی چهار کلام حرف بزنی


سهیل اسکندری پایه هفتم
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۶:۵۶

واقعا آقای اسکندری مجری و البته گوینده ی بسیار توانمند و با تجربه ایست. و عکس 15 خییییییلی جالب بود.

پاسخ به این نظر
ﺩﻟﺴﻮﺯ
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۷:۴۵

ﺳﺮﺩﺑﻴﺮ ﻣﺤﺘﺮﻡ.ﻟﻂﻔﺎ ﺩﺭ ﻧﻆﺮ ﻫﺎ ﺩﺧﻞ و ﺗﺼﺮﻑ ﻧﻜﻨﻴﺪ.ﻳﺎ ﻛﻞ ﻧﻆﺮ ﺭا ﺑﮕﺬاﺭﻳﺪ ﻳﺎ اﮔﺮ ﺑﻪ ﻣﺰاﻗﺘﺎﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﻴﺎﻣﺪ اﺻﻼ ﻧﻆﺮ ﺭا ﻧﮕﺬاﺭﻳﺪ.ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ.

پاسخ به این نظر
انتی فتنه گر
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۳۶

دلسوز جان فکر کنم ماموریت جدید فتنه گر ها اختلاف افکنی بین مردم است.خودشان می دانند هیچ مقبولیتی بین مردم ندارند ولی باز رخ نمایی می کنند.جوانها از بیکاری دارند می میرند اقایون نطق می کنند


باهوش
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۸:۱۶

من که میگم این بابا با این حرفایی که زده و کارایی که کرده اصلاً اصلاح طلب نیس و یه حزب اللهی به تمام معناست. شاید اصلاح طلبا رو سرکار گذاشته! این مصاحبه قصدش ضربه زدن به اصلاح طلبا و فتنه گرا و زیر سوال بردن اونا بوده و موفق هم شده.

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۸:۵۷

به نظر می رسه جناب باهوش به درستی جناب آقای اسکندری رو می شناسه ....

پاسخ به این نظر
ورزشکار..
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۳:۴۷

ناشناس محترم مطمئنا باید آقای جلیل اسکندری را شناخت و در موردش نظر داد. والا اگر کسی را نشناسیم نباید به خودمان اجازه دهیم که نظر دهیم.. باید گفت چه کسی آقای جلیل اسکندری را نمی شناسد؟؟؟


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۲۰:۳۱

کار برای رضای خدا خستگی نداره اینو بفهمید که عمل هر شخص از هر چیزی مهمتره. اینو آقای جلیل اسکندری ثابت کرده ولی اون به حساب فرهیختگان که ازشون دم می زنند چرا همیشه منافع خودشونو در نظر میگیرن و بعد دنبال رضای خدا هستند.؟ چرا بهترین و تجملی ترین زندگی ها رو دارن؟ و چرا ......

پاسخ به این نظر
جمونگ
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۲۱:۱۹

سلام شعاری که آقای ک وارونه دادن این بود ملت ما رو به خدا می رود دشمن ما رو به فنا می رود

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۷:۲۹

آقای اسکندریمجری توانمندی است البته اگر ... در راس کمتر بگوید واز جملات دیگری استفاده کند.

پاسخ به این نظر
شهروند.......
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۷:۴۴

مرد هميشه حاضر در صحنه؛ عنوان خوبي براي وي مي باشد چرا كه او فردي اجتماعي است. انشاء الله هميشه و همه جا موفق و منصور باشند. خارج از گرايش هاي سياسي آقاي جليل اسكندري در قلب مردم جاي دارد و دوست داشتني است. براي او و همه كساني كه در خدمت مردم و به فكر وحدت و پيشبرد شهرستان هستند آرزوي توفيق داريم.............

پاسخ به این نظر
متوهم
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۳۸

جناب شهروند رای مردم قلب مردم است که ایشان همیشه اخر هستند.بهتراست با حرف هایتان ایشون را متوهم نکنید!


هنرمند شهر
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۹:۰۶

آقاي جليل اسكندري از اينكه حامي فرهنگ وهنر در شهرستان هستيد و نماينده هنرمندان در فرمانداري سپاسگزاريم

پاسخ به این نظر
شاعر......
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۳:۵۷

جانا سخن از زبان ما می گویید... آقای جلیل اسکندری حامی همه ی تشکل ها و انجمن ها می باشد که حمایت هنر مندان قطره ای از دریاست در نظر وی......... هر کجاهست خدایا تو نگهدارش باش....


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۹:۱۴

جلیل همه چیزش خوبه فقط تو 2 - 3 دوره انتخابات شورای شهر بد عمل کرد. متأسفانه چندنفری که به عنوان دوست نزدیک او هستن و اصلاً هم در هیچ زمینه ای در حد و اندزه ی جلیل نیستن بهش مشاوره های بدی میدن. آقای اسکندری اگه از اونها دور بشه براش بهتره و بیشتر تو دل مردم جا میکنه.

پاسخ به این نظر
موافق
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۹:۴۴

منم موافقم. همینا بودن که تو انتخابات شورای دوم بود فک کنم، جلیل اسکندری کاندید بود و شانس بالایی هم داشت چون تو ائتلاف بود ولی روزای آخر همین آقایون بحث تک رای به جلیل رو مطرح کردن که باعث ناراحتی مردم و البته رای نیاوردنش شد.


ساسان
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۳۹

دوستی خاله خرسه ان شا الله ایشون رو به سمت اختلاف افکنی از جایگاه حزبی در شهرستان نبرد.


ساها
۱۳۹۳/۱۲/۱۵ ۹:۱۵

آقا ساسان چرا نمی خواهید حقیقت را قبول کنیم. آقای اسکندری چند سال در سیستم اداری آن هم در فرمانداری از نظر همه مورد احترام و برای همگان نیز احترام قائل شده است و هیچ موقع قصد و حتی فکر تفرقه افکنی را نداشته و ندارد. اگر چند نفر مثل او به فکر وحدت و پیشبرد شهرستان و دلسور و مردمی پیدا بشه مشکلات هم کمتر می شد. البته اینگونه افراد زیاد هستند ولی در میدان نیستند و یا گوشه گیر شده اند... مرد میدانی و همیشه در صحنه....


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۹:۵۹

خیلی جالبه ها!! نتیجه گفتگوی شخصی مثل آقای شفیعی با شخصی مثل جلیل اسکندری که خبر دارم گرایش های سیاسی شون 180 درجه با هم فرق داره، شده منکوب شدن فتنه گران و تفرقه افکنان. انگار واقعاً میشه با وجود تفکرات سیاسی متضاد، حرف واحد زد. فقط یه کم تمرین می خواد!!!

پاسخ به این نظر
شهرام
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۴۱

با کارمند معمولی فرمانداری مصاحبه کردن این هنر نیست.البته در این قحطی باز هم خوبه


بهرام
۱۳۹۳/۱۰/۱۹ ۱۴:۳۳

سلام کاکو شهرام، به نظر می یاد این آقا معمولی است.!! به عمق قضیه که نگاه کنی و یا به نظرات موافق و مخالفین این مصاحبه که دقت کنی می بینی در حال حاضر فرد معبوب و مهمی برای شهرستان می باشد اولش منم با نظر شما موافق بودم ولی حالا اعتراف می کنم که آقای جلیل اسکندری در همه امور موفق و جزء میدان دار امور فرهنگی و سیاسی می باشد.


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۱۰:۱۰

مرگ بر سران فتنه که انقد منفورن.

پاسخ به این نظر
موسوی
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۱۰:۲۰

حاج جلیل دوستت داریم اگر یک اصلاح طلب مرد و با غیرت گیر بیاد که طرفدار نظا باشه و پیو ولایت همین حاج جلیل است

پاسخ به این نظر
سید ابراهیم حسینی
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۱۱:۵۳

آقای جلیل اسکندری در خانواده ای بسیار متعهد و متدین پرورش یافته و الحمدالله شخص مفیدی برای شهرمان بوده و هست . با آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش برای ایشان

پاسخ به این نظر
محمدجواد رحیمی
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۲۱:۳۶

آری ، چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از 18 سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف جمهوری اسلامی خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند. درود بر همت بلندتان

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۲۲:۰۸

یکی توضیح بده اقای مدیر رسانه ایشان کارمند فرمانداری هستن دلیل مصاحبه شما چیه ن...

پاسخ به این نظر
رضا
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۹:۳۷

این سایت اسمش ارسن نیوزه ! یعنی با هر ارسنجونی میتونه مصاحبه کنه! اگه دقت کنی و فرمانداری رفته باشی می تونی بفهمی تنها شخصی که از خود ارسنجون توی فرمانداری فعلاً باقی مونده جلیل اسکندریه! و می تونه بخاطر یه رزمنده دوران جنگ، مجری، آقای شعار، کارمند روابط عموم فرمانداری، یا ارسنجونی باهاش مصاحبه شده باشه. حالا اگه دوست داری ترتیبی بدیم تا ارسن نیوز با شما هم مصاحبه کنه!


یاسر
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۵۲

هر کسی جایگاهی داره نباید سطح سایت را پایین اورد!!!افراد برزگتر بسیار زیادن و اصلاح طلب هم هستند.


مخاطب
۱۳۹۳/۱۰/۱۹ ۱۴:۳۹

یاسر عزیز این را بدان هر کسی جایگاه دارد سطح سایت را بالا می برد نه پایین! چون این بزرگان هستند که مخاطبین سایت را افزایش می دهند و قطعاً مصاحبه ی شخص بزرگی مثل اقای جلیل اسکندری باعث شده که مخاطبین افزایش و این قدر کامت(نظر) داده شود. بنده که به اقای جلیل اسکندری افتخار می کنم و از مدیر سایت نیز تشکر...


هادی رضایی
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۰:۳۷

خدا ان شااله حاج جلیل اسکندری را حفظ کند. خداوند به ایشان استعداد خوبی در جهت مدیریت برنامه ها عطا کرده است و ایشان بخوبی ازین ظرفیت استفاده می کنند. هر کجا هستند سلامت باشند..

پاسخ به این نظر
بدخواه مردم!!!!
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۲۱:۴۰

آقای رضایی خدا خیر خودتون بده که به همه به چشم دوست نگاه میکنید موفق باشید. انشالله که برای همه خوب باشید و همه برای شما خوب باشند.شما سعی کنید که برای شهرتان خوب باشید نه فقط چ...///////


پرسشگر
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۲:۱۳

دلم میخواد آقای اسکندری با همین صراحت بگن که نظرشون درباره سران فتنه موسوی و کروبی و خاتمی چیه و اون خائن ها رو لایق چه مجازاتی می دونه

پاسخ به این نظر
علی
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۹:۳۲

دوست عزیز ! الان چندساله از اون ماجرا گذشته و مقامات عالی قضا هنوز ... حکم ... اعلام کنن، آقای اسکندری که حقوقدان نیست!!! فکر کنم منظورت از مطرح کردن این سوال چیز دیگه ای هست...


رزمنده ....
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۳:۵۳

با سلام خدمت دوست عزیزم آقای جلیل اسکندری.. با خواندن این مطلب و مشاهده عکس جبهه خاطراتم را زنده کردم. کاش عکسی از ما هم گذاشته بودی.. خلاصه بیاد روزهای حضور در جبهه در سال 1365در مناطق آبادان برایت آرزوی توفیق می کنم. کجایند تأثیر سوز دعا... کجایند مردان بی ادعا...

پاسخ به این نظر
مغازه دار
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۴:۵۸

آقای جلیل اسکندری در مدت زمان مسئولیتش در مجمع امور صنفی و اتحادیه خدمات کامپیوتری ، لوازم التحریر ، عکاسی و خرازی نیز شفاف ،صادق و مردم دار بود. ولی یک انتقاد از او دارم که چرا مجمع امور صنفی و اتحادیه ی مربوطه را رها کرد و رفت و به خدمت خود ادامه نداد.؟

پاسخ به این نظر
سعید
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۲۸

جناب اسکندری یادت رفته بود تو صحبتات از این بگی اومدی توی کامنت به اسم مغازه دار گفتی!!!بابا تو دیگه کی هستی!!!


م ح ارسنجونی
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۲۳:۳۸

سلام خدا انشاالله هرکس را که با صداقت کار میکند وحرف حق میزندحفظ کند آقاجلیل گاهی که پشت میکرفون میرود خیلی حرف میزند که این خاصیت میکرفون !! از اصلاح طلبان مدیر هم زیاد تجلیل میکند که اینهم از «جلیل» بودنش است! گرایش به هرجا ... بیشتر بچربه داره که اینهم همه «آدم»ها دارند در کل نمره قبولی بالای 15داره مغرور نشودهوس کنه کاندید مجلس بشه حال نداریم براش تبلیغ کنیم !

پاسخ به این نظر
اسکندری
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۲۳:۴۱

حاج جلیل دوست داریم . ایشان شخصی است اصلاح طلب که یکی از مهرهای اصلی برای ارسنجان و فرمانداری میباشد و همیشه در صحنه است .خداوند یارو یاورش باد.

پاسخ به این نظر
متوهم
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۱۰

چه می کند این توهم.منتظر صحبت با مجتبی صبری و ابراهیم نعمت اللهی و سید حسین حسینی هم هستیم.


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۷:۲۴

میگم نکنه جلیل هم میخواد تو یه انتخاباتی کاندید بشه ؟؟؟؟؟

پاسخ به این نظر
صادق
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۲۷

تو شهر با تحریک مرودشتی ها و برخی حزب گرا ها اگه 10 نفرم برای شکستن ارای مردم بیاند ما مردم و جوانها خودمون به اون کسی که هم سواد و هم سوابق بالا داره رای می دهیم.خسته شدیم از این همه اختلاف افکن.


دشمن دانا!
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۹:۰۴

آقای اسکندری حرفات همش درست. ولی همین اصلاح طلبای ارسنجون چه گلی به سر شما زدن؟ فقط فکر منافع خودشون هستن. تاحالا کجا و چه طوری تو چه مساله ای به شما که این همه زحمت میکشی کمک کردن؟ ول کن اینا رو حیف شما هس. از دوستان نادانی مثه ن ه، ش ر و اینا هم برحذر باش. که دشمن دانا بلندت می کند، بر زمینت می زند نادان دوست!

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۹:۳۵

خدا قوت برادر من از همین تریبون از همه روشنفکران درخواست می کنم که صحنه را همیشه و همه جا و به نفع نظام و اسلام حفظ فرمایند

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۱:۱۰

جناب آقای جلیل اسکندری یکی از بزرگ مردان این شهرستان هستند که سالیان سال با وفاداری تمام به نظام خدمت به خلق را سر لوحه خود قرار داده است در عرصه فرهنگ و هنر ایشان یکی از پرچمداران پر افتخار این شهرستان می باشند

پاسخ به این نظر
موافق مشروط!
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۱:۵۴

آره منم موافقم فقط حیف که اصلاح طلبه! کلاً اصلاح طلبی خوبش هم خوب نیست!!


صالح
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۴۵

جناب ناشناس منطورتون از این جمله کی بود.؟مخاطبین جمله را بخوانید بفهمید که متوهم بودن چه معنایی داره.


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۱:۱۰

احتمالا جلیل هم میخواد مثل مقصودی که قبلا دو بار مطلب در سایت گذاشت خودش را برای انتخابات آماده کنه که توی سایت باهاش مصاحبه شده.

پاسخ به این نظر
احمد
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۴۳

ما جوانها طالب اتحادیم ولا غیر.چه با مقاله چه با چیز دیگر.اتحاد و همدلی رمز موفقیت


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۲:۰۶

کسی که تو شورا اونهم تو محل خودش رای نمیاره بهتر است در حد و اندازه خودش حرف بزند

پاسخ به این نظر
10 20 30
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۲۰:۱۲

پس؛ درود بر مصطفی کدخدا که با حضور در انتخابات شورا توانست به جایگاه کدخدایی برسد.... و باعث ناکامی دیگران بشود. و این یعنی همه می توانند....!!!!!!!!!! حتی ... اسکندری....!!!!!!! در پایان ... کیلو چند........!!!!!


جعفرزارع خوشدل
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۳:۴۲

ضمن تشکر از سایت وزین ارسن نیوز به جهت انجام این مصاحبه جالب و به یاد ماندنی،اینجانب برای همه فرهیختگان ارسنجان مخصوصا برادر ودوست گرانمایه جناب آقای جلیل اسکندری آرزوی توفیق روز افزون دارم.اگر به واژه اصلاح طلبی از دید منطقی وواقعی اش نگاه کنیم می توانیم به خوبی به این نکته مهم واساسی پی ببریم که همه کسانی که در جهت بهتر شدن وضعیت موجود زمان خودشان دست به اقدامات اصلاح طالبانه زده یا می زنند افراد مثبت و مفید فایده ای می باشند.البته در اخلاق اسلامی و نگرش همه ی دو ستداران انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ،آنچه مهم است اینکه هر فرد اصلاح طلبی می بایست نسبت به اصول اولیه اسلامی و ارزشهای انقلاب مقید و متعهد باشد .با این حساب شرط اول اصلاح طلبی باید اصول گرایی ویا به زبانی دیگر احترام گذاشتن به اصول انقلاب که همانا اسلام ،قانون اساسی ،ولایت فقیه ، احترام به راه و تفکر شهداو وحدت اسلامی است باشد . بنابرین کارنامه درخشان جناب آقای جلیل اسکندری موید این موضوع مهم می تواند باشد که اصلاح طلبی زمانی خوب وپسندیده است که تابع اصول وارزشهای اسلامی و معتقد به اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.بحمدالله ایشان در امواج وکش و قوسهای مختلف سیاسی و اجتماعی در چند سال گذشته به نحوی شایسته نقش خویش را ایفا نموده اند.کاش همه ما به این درجه از رشد فکری برسیم که با رعایت اصول وارزشهای انقلاب اسلامی که به قول امام راحل "عصاره خون هزاران شهید است"می توانیم یک اصلاح طلب دلسوز ومتعهد برای نگهبانی وحراست از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران باشیم .مجددا برای جناب اسکندری و همه اصلاح طلبان اصولگرا آرزوی توفیق و سربلندی بیش از پیش می نمایم.

پاسخ به این نظر
حقیقت گو
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۸:۱۰

ضمن آرزوی موفقیت برای آقای اسکندری، مهمترین مساله که بیان نشده اینه که عامل اصلی پیشرفت و موقیت شما حاصل نون حلال و زحمت های بی دریغ پدر و مادر عزیز و بزرگوار و همسر فداکار تون هست.عزیزانی که سرچشمه وجودی شما از آنهاست. خداوند آنها را حفظ کرده و سلامت بدارد. توفیقات شما روزافزون...

پاسخ به این نظر
جواب حقیقت گو
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۰:۴۰

سلام خود گویی و خود خندی .....عجب مرد هنرمندی


رضایی
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۸:۱۹

آقای اسکندری ، جنابعالی من رو یاد فیلم دهه ی شصتی "زبل خان" میندازین. زبل خان اینجا، زبل خان اونجا، زبل خان همه جا... آچار فرانسه هم این همه کارایی نداره که جلیل آقا داره، دمت گرم یل ارسنجون خودتی. کاشکی چهارتا دلسوز و مرد مثل شما داشتیم.

پاسخ به این نظر
کشاورز
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۸:۳۴

نمی دونم چرا عده ای غرض ورزی میکنن و اظهار نظرهای ناعادلانه و یکسویه میدن. این آقای اسکندری تا جایی که ما می شناسیمش و خوبم می شناسیمش کارش خیلی درسته و خداییش همیشه بی طرف و صادق بوده و پیرو خط رهبری. هیچ وصله ای هم بهش نمی چسبه. ایشون بسیار تا بسیار به انجام و رفع مشکلات مردم اهمیت می دن و خیر خواهیشون رو کسی نمی تونه کتمان کنه و زیر سوال ببره. بعضی ها توی نظراشون یکطرفه قضاوت کردن و دست و پای بی خود زدن. چرا زورتون میاد. یه جلیل هست و یه ارسنجون. خاری به چشم بعضی ها....!!!! (گفتن نگو) خدا یار و نگهدارش باد.

پاسخ به این نظر
الله قلی
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۸:۴۱

این جلیل متعلق به همه ی ارسنجونه. می گی نه! اینم ادله ی محکمه پسند: فامیلش اسکندری، توی محله ی رحیمی ها زندگی می کنه، با نعمت الهی ها وصلت کاره و مراوده داره، مغازش توی محله ی حسن شاهی هاست و توی محله ی ابراهیمی ها هم کار میکنه... دو گانه سوز دیده بودیم ولی چندگانه سوز ندیده بودیم، همه چیزش یه جور دیگه س.

پاسخ به این نظر
جعفر خوشکل
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۸:۵۰

... و اما بعد، یا جلیل یا ابن میرزا علی نقی: خداون حفظت کنه، دشمنات رو از وسط نصفشون کنه. راستی اینایی که ذکر کردی نصفی از کارهایی که انجام میدی نیس. همشو کاش میگفتی تا بفهمن کی هستی و چی هستی فقط خدا می دونه. در ایمان و اعتقاد و پایمردی و وفادر بودن به انقلاب و رهبری هیچ شکی نیست و این رو بارها و بارها ثابت کردی و مردم خودشون شاهد و ناظر بودن و دیدن و گرنه با این مصاحبه، هدف ترکشهای زیادی قرار میگرفتی. غرض ورزی بعضی ها رو هم به دل نگبر. ایشاله روز به روز پیشرفت کنی... دست حق نگهدارت

پاسخ به این نظر
حسن شاهی
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۸:۵۲

این همه کار فقط از دست جلیل اسکندری بر میاد. مرد همیشه در صحنه و خستگی ناپذیر ارسنجان.

پاسخ به این نظر
خدمات کامپیوتری دانشجو
۱۳۹۳/۱۰/۱۶ ۸:۴۶

آفرین به حاج جلیل افتخار شهرستان واقعا صدای گرم و دلنشینی داری

پاسخ به این نظر
Amin
۱۳۹۳/۱۰/۱۷ ۲۳:۰۵

تازه دیدم این همه نظر دادن، جناب آقای جلیل اسکندری یکی از هنرمندان و مجریان خبره و انقلابی و ارزشی بهت افتخار میکنم چراکه اگه فرد مهمی نبودی این همه نظر و انتقاد نمیکردن ازت

پاسخ به این نظر
هو121
۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۹:۴۹

فقط خداوند است كه مي داند، مي تواند و مي ماند..... انشاء الله همه كارها در راه او و براي او انجام گردد.. كه قطعا با شناختي كه از اقاي جليل اسكندري دارم نيت، قدم و قلم او براي رضاي خداوند است كه اجر و مزد خودش را از خداي مهربان بگيرد . خداوند عاقبت او و همه فعالان سياسي ، اجتماع ، فرهنگي و مذهبي را ختم به خير نمايد.. انشاالله..

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۹ ۱۹:۱۹

جناب شفیعی روت میاد نظرات مخالف را نشان نمی دهی؟

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۲۲ ۱۶:۱۳

جناب شفیعی به خاطر اینکه اسپانسر اصلی سایت جناب اسدلله اسکندری است منویات ایشون و فامیلشون را انجام می دهند.

پاسخ به این نظر
سردبیر
۱۳۹۳/۱۰/۲۲ ۱۷:۵۵

بعد از یک روز سخت، این کامنت موجب تمدد اعصاب شد. با تشکر از نگارنده محترم.


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۱۴:۴۴

عده ای حسادت دارن نسبت به کسانی که در جامعه اسلامی ایران خدمت میکنند نميتوانند خود را راضی کنند و می آیند دیگران را تخریب کنند متاسفانه در شهرستان ما فقط بعضی از مردمانش این راه را انتخاب کرده اند، پیشنهاد میکنم بروند خود را اصلاح کنند، نه اینکه دیگران را تخریب کنند

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۱۵:۱۵

ممنونم از جناب آقای شفیعی سردبیر محترم

پاسخ به این نظر
حسین حسن شاهی
۱۳۹۳/۱۰/۲۸ ۱۰:۰۱

کاش سران اصلاح طلب هم مثل آقای اسکندری بودند. اصلاح اگر در قالب اصول صورت نگیرد زننده و زشت خواهد بود. متاسفانه سران اصلاح طلبان هر اصلاحی را مجاز می شمارند و میخوان ابروشو درست کنن می بینیم چششو کور می کنن. به طور مثال میشن هیزوم بیار معرکه برای انگلیس و فتنه 88 را با آنها همراهی میکنن. یا اون محمد تمدونشون (محمد خاتمی) که گفت نزدیک شدن با غرب، که آخر و عاقبتش به ایرانیا گفتن محور شرارت روی زمین !!!!!! یا شعار مزخرف آزادی را دادن !!!! اصلا نیومدن از آزادی تعریفی ارائه بدن!!! گفتن آزادی یعنی هرکی هر کاری دوست داشت انجام بده!!!!! بدون در نظر گرفتن حقوق دیگران!!!!!!! درسته هر کس هرکاری، هر حرفی، و هر فکری را که دوست داشته باشه می تونه بزنه ولی در 4چوب اصول. در اجتماع و با هم بودن و همکار بودن دل مهم نیست. باید تاثیر سوء رفتارهای ما روی دیگران هم مهم باشه. از نمونه های دیگر میتونیم به دانشگاه ها اشاره کرد. دانشگاههای ما را سران اصلاح طلب به این سمت کشانده اند. هرکس میره دانشگاه روشن فکر میشه. خب آخه این چه روشن فکری هست؟ از لحاظ اعتقادی ضعیف! از لحاظ انگیزه زندگی ضعیف! از لحاظ فرهنگ بومی ضعیف! و هزاران مورد دیگر . . . خب این تحولا از کجا کلید خورد؟ حرف برای گفتن بسیار و دلم پر از درد ولی از آقای اسکندی کمال تشکر را دارم و آرزوی موفقیت برای ایشان خواهم داشت. کاش سران اصلاح طلب مثل آقای اسکندری رفتارهای اصولی داشتند.

پاسخ به این نظر
رضایی
۱۳۹۳/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۲

آفرین. واقعا استدلال خوبی بود.


نا شناس
۱۳۹۳/۱۱/۱ ۱۹:۳۰

آفرین بر آقای اسکندری به عنوان یک اصلاح طلب با غیرت

پاسخ به این نظر
ابراهیمی
۱۳۹۳/۱۱/۲ ۱۲:۱۱

سلام آفرین .به طرز فکرتون باید احسنت گفت

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۲ ۱۲:۱۳

اقای اسکندری با مدرک پایین ادعاهای بزرگی دارد.عجیب است

پاسخ به این نظر
س
۱۳۹۳/۱۲/۲۵ ۱۰:۰۷

آقا یا خانم ناشناس برای خیلی از کارها مدرک مهم نیست. توی این شهر خیلی از رئیس ها، خیلی از دکتر مهندس ها که بخاطر مدرکشون که حالا معلوم نیست چطوری بدست آوردن بیخود و بی جهت بزرگشون می کنیم. اگه بخوایم اونهارو با آقای اسکندری مقایسه کنیم، اصلاً نمیشه مقایسه کرد!!!!!!!!!!!


ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۵ ۰:۱۵

سلام اق شفیعی خیلی براتون متاسفم با این کارتون یه ادمی که ضد نظام ورهبری رو بزرگ جلوه دادین وپیامها رو هم هر کدوم که با دل خودتون هس رو میگذارید واقعا متاسفم خیلی مواظب باشید که باید جواب شهدا هم بدید

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۲۰ ۹:۲۱

اقای اسکندری به عنوان یک اصلاح طلب اصولگرا با تمامی دولت ها وفرمانداران رابطه حسنه ای داشته وهمه جا از ولایت ورهبری دفاع میکند.

پاسخ به این نظر
اصلاحات
۱۳۹۳/۱۲/۱ ۱۲:۵۲

اگه ایشون اصلاح طلب هستند شما هم اصلاح طلبی آقای شفیعی البته اگه هشتاد در صد مردم شهرستان مرده باشند

پاسخ به این نظر
پايدار
۱۳۹۳/۱۲/۴ ۷:۳۲

آقاي جليل اسكندري بازهم خوش درخشيد و در راهپيمايي 22 بهمن وفاداري خود را به نظام ، امام، شهدا و ايران اسلامي ثابت نمود و دين خود را ادا كرد.. كربلايي جليل اسكندري مردي دوست داشتني و قابل احترام است.....

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۲/۴ ۱۳:۵۰

آقای مدیرسایت حکما باید جناح تععین کنیم تا حرفمون بیاد رو صفحه

پاسخ به این نظر
مخاطب
۱۳۹۳/۱۲/۹ ۹:۳۹

چه صداقت، جرأت و لياقتي.... اينگونه افراد كم نظيرند، هركجا هست خدايا تو نگهدارش باش

پاسخ به این نظر
علی رضایی
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ۱۷:۰۹

همین منتظریم که یه ارسنجونی ازش تعریف بشه........ کامنتها رو میبینی!!!!!!!! زمین و زمان رو روی سرش خراب میکنن!!!! ای داد بی داد!!! هرچی سرمون بیاد حقمونه@

پاسخ به این نظر
عيدانه
۱۳۹۳/۱۲/۲۵ ۹:۴۶

بازم جليل اسكندري در مراسم استقبال از قاريان قرآن... از مدير آموزش و پرورش تقاضا دارم در بين اين همه دانش آموز و دبير چند نفر را آموزش دهيد تا در اينگونه مراسمات نياز به حضور مجري خارج از مديريت نباشد. خدا به همه قوت بده...

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۲/۲۵ ۱۸:۳۵

بابا نیست نیست که نیست !!!!!!!!! پیدا نمیشه بقول یکی از کامنتهای بالا جلیل اینجا جلیل اونجا جلیل همه جا


بيننده تلويزيون
۱۳۹۴/۱/۸ ۱۳:۱۱

آقاي جليل اسكندري در برنامه شبكه پنج (شب پارسي) با خواندن آن شعر ارسنجان باز هم خوش درخشيد. درود بر مجري توان مند.

پاسخ به این نظر
اصولگرا
۱۳۹۴/۱/۱۶ ۸:۱۸

بنده با آقاي جليل سكندري معاشرت دارم . وي در گرايش شخصي خودش پابرجا و به آن اعتقاد دارد . اما همانگونه كه در گزارش اعلام كرده است براي خود حد و مرز داشته و خدايي كارش را به نحو مطلوب و براي رضاي خدا و رضايت مندي مردم انجام مي دهد. براي شهرستان نيروي مثبت و دلسوزي است. خدا قوت ..............

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۲:۱۹

جججججججججججلللللللللللللللللللييييييييييييييللللللللللللللللللللللل دددددددددددوووووووووووووووسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ددددددددددداااااااااااااااااااارررررررررررررريييييييييييييمممممممممممممم.

پاسخ به این نظر
علی رضایی
۱۳۹۴/۲/۲۴ ۱۱:۲۵

ترسو ها را به بهشت نمیبرند

پاسخ به این نظر
بنده خدا
۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۹:۴۵

به نام خدا شعار مرگ بر خاتمی ومرگ بر کروبی در همه شهرها گفته شده بود بجز ارسنجان ودقیقا بنده یادم هست که ارسنجونی ها بعداز همه یادشان امد که این شعار باید داده شود حدود 40 سال دارم ولی همین می دونم که اگر کاری برای رضای خدا وقربه الی الله نباشد پشیزی ارزش ندارد و اقای جلیل اسکندری چرا در زمان اقای احمدی نژاد به صراحت نمی گفت من اصلاح طلب هستم

پاسخ به این نظر
اصلاحات شناس
۱۳۹۴/۳/۳۱ ۱:۲۵

آقای اسکندری شما موضع خود را در مورد سران تقلب و سران فتنه اعلام نکردی. فقط گقتی یه عده که مخالف بودن باهاشون مشکل داری !!!! کلا اصلاح طلبان همینجوری هستن و موضع قاطع علیه سرانشون نمیگیرن. بابا سرانتون داغونن. با صراحت اعلام میکنید که موضع شما از فلان سران فتنه شروع شده؟ خشت اول گر نهد معمار کج .... به نظرم تفکر اصلاحات فاسد شده و از همان اول با هدف مقدسی بنا نشده بود و این تفکر شده بازیچه دست یک سری افراد مخالف دین، موافق کدخدا بودن آمریکا، و یک سری گروهک ها مثل گروهک منافقین و البته چراغ سبز نشان دادن به دشمنان ما در خارج از کشور از جمله انگلیس. اسناد این ها هم در خبرگزاری فارس و رجا نیوز موجود می باشد.

پاسخ به این نظر
اصلاحات شناس
۱۳۹۴/۴/۱۷ ۱۲:۲۵

کسانی که دوست دارن تنها از یکی از بزرگترین خیانت های سران اصلاحات به مملکت آگاهی پیدا کنند قسمت 83 از طنز سیاسی دکتر سلام را مشاهده کنند. آدرس سایت::: http://snn.ir/detail/video/423154/202

پاسخ به این نظر
بي طرف
۱۳۹۴/۸/۱۲ ۸:۲۶

صادق ترين ، باجرأت ترين ، شجاع ترين و دلسوز ترين اصلاح طلب خودتي....

پاسخ به این نظر
محمد نعمت الهی
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۱:۳۲

آقای اسکندری توفیق جناب عالی ودیگر عزیزانی که برای اتحاد ارسنجان عزیز قدم برمیدارند از خداوند خواستارم.

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
به عنوان یک اصلاح طلب اینگونه حرکات را محکوم می کنم / ارسنجان برای نظام یک بال است