يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵,Jan 22 2017
عضویت در خبرنامه

امام جمعه ارسنجان در گفتگو با ارسن نیوز:

رفتاری که تا کنون با سران فتنه شده مهربانانه بوده است

۹ دي ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۱:۱۹ کد مطلب: 759

تا زمانی که هنوز حتی ابراز ندامت هم نکرده اند چگونه می شود به آن ها اجازه داد هرکاری بخواهند بکنند و کاملاً آزاد شوند؟

به مناسبت سالروز حماسه 9 دی، گفتگویی را با حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه ارسنجان ترتیب دادیم که حاصل آن در اینجا به مخاطبان عزیز ارائه می شود:

 

از نظر شما چرا حماسه 9دی را یک حماسه ملی باید دانست؟

9 دی در واقع انقلاب سوم در کشور ما بود. زیرا در سال 88 که همه گروه ها و افراد معاند و ملحد ومنافق جمع شده بودند و با حمایت استکبار جهانی قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند، مردم انقلابی که به همه ارزش هایش حتی عاشورا توهین شده بود به وارد میدان شدند و مرز سلایق شکسته شد و دوستداران اسلام و نظام با هر سلیقه ای به صحنه آمدند و حماسه 9 دی، مصونیت محکمی برای انقلاب اسلامی ایجاد کرد.

 

به نظر شما هدف اصلی فتنه گران چه بود؟ آیا فقط قصد ضربه زدن به دولت آقای احمدی نژاد را داشتند یا مساله چیز دیگری بود؟

اصلاً هدف و برنامه ی فتنه گران پیاده کردن مدل انقلاب های رنگی کشورهای بلوک شرق در ایران بود و به دنبال تغییر حکومت بودند و حمایت های آشکار و پنهان غربی ها هم در این مورد بی اثر نبود. عامل دست آن ها هم ضد انقلاب ها، چه کسانی که از ابتدا با انقلاب دشمنی داشتند و چه برخی انقلابیونی که بعدها ریزش کردند و در مقابل امام و رهبری قرار گرفتند بودند.

 

مهم ترین آسیبی که در نتیجه فتنه 88 به کشور وارد شد را چه می دانید؟

اتفاق و انسجامی که در انتخابات رخ داد و مشارکت 40 میلیونی مردم، سرمایه خوبی بود که می توانست مورد بهره برداری نظام اسلامی و کشور قرار گیرد اما متأسفانه هواهای نفسانی عده ای باعث شد دشمن تبلیغات زیادی به راه بیاندازد و علاوه بر ضرر های مادی و انسانی که به کشور وارد شد، دشمن نیز توانست از فتنه حداکثر بهره برداری را ببرد.

 

به نظر شما با سران فتنه چه رفتاری باید کرد؟

اگر نظام می خواست با آن ها برخورد قانونی کند مجازات شان خیلی بیش از حصر خانوادگی بود. در واقع تا کنون با آن ها بر اساس رأفت اسلامی رفتار شده و گرنه حبس خانگی که در برابر جرم آن ها مجازاتی محسوب نمی شود. چون همه امکانات رفاهی در اختیارشان است و با خانواده هایشان هم رفت و آمد دارند. بر خورد قانونی با آن ها بستگی به نظر نظام دارد و تا زمانی که هنوز حتی ابراز ندامت هم نکرده اند چگونه می شود به آن ها اجازه داد هرکاری بخواهند بکنند و کاملاً آزاد شوند؟ به نظر بنده رفتاری که تا کنون با سران فتنه شده رفتاری مهربانانه بوده است.

 

چرا به مرور آتش فتنه فروکش کرد و تعداد افرادی که با ندای فتنه گران در شهرهای بزرگ به خیابان می آمدند، روز به روز کمتر شد؟

وقتی حقایق روشن شد عده ای که در ابتدا خیال می کردند حق با فتنه گران است متوجه اشتباه خود شدند و آن هایی که واقع بین بودند از اطراف فتنه گران پراکنده شدند.

 

حال و هوای روز 9 دی 88 در ارسنجان چگونه بود؟

در آن روز مردم حضور بی نظیری داشتند و همه سلیقه ها حتی تعدادی از اصلاح طلبان هم به صحنه آمدند و فتنه و وقایع روز عاشورای 88 را محکوم کردند. ما هرچه برای این مردم عزیز خدمت کنیم بازهم کم است.

ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۶:۱۵

زنده باد حاج اقا احمدی که شجاعانه و واقع بینانه مواضع خود را بیان می کند. کاش همه ما اینگونه بودیم و در لفافه حرف نمی زدیم

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۹:۱۵

امام حسین مظلوم قربونش برم خوب حق اینا لعنتی ها رو گذاشت کف دست شون. بی آبرو شدن. پرچم امام حسین آتیش می زنیک؟ حالا مونده تا سزاتون رو کامل بدن خائن های وطن فروش و قدرت طلب و نوکر اجنبی

پاسخ به این نظر
علیرضا
۱۳۹۳/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۰

زنده باد آقای احمدی . راستی من شنیده ام یک مدیر انقلابی دیگر از شهرستان می خواهد برود. مهندس نجفی اداره آب . حتماً یه مرودشتی دیگه می خواد رئیس بشه

پاسخ به این نظر
زیاد میدونم
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۰:۲۱

علیرضا جان از قرار معلوم ایشالا مهنس غلامحسین نعمتی که قبلا از پرسنل آموزش و پرورش بودن و کمتر از یکسال میشه که به سازمان آب انتقال یافته با توجه به رشته مرتبطشون به احتمال قریب به یقین جایگزین ایشون خواهند بود هر دوتاشون گل هستند . هم مهندس نجفی و هم مهندس نعمتی هر چند حالا حالاها زوده مهندس نعمتی تو زمینه تخصصی شون مثل مهندس نجفی بشه


ناشناس
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۲۲:۱۹

خوش به حال اونهایی که می تونند بدون ترس حرفها شون را بزنند

پاسخ به این نظر
جانشین
۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۷:۵۴

مگه مدیر سایت فحش می خوای که تا حالا یک کامنت من را درج نکردی کاری نکن هر روز سایتتون را حک کنم و التماسم کنیدا

پاسخ به این نظر
ساکت
۱۳۹۳/۱۱/۱۷ ۱۹:۰۶

جو گیر نشو


ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۳۹

روز 9دی مربوط به جناح خاصی نیست به ایرانیان تعلق دارد

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
رفتاری که تا کنون با سران فتنه شده مهربانانه بوده است