سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 24 2018
عضویت در خبرنامه

توسط یک شرکت پیمانکاری صورت گرفت:

ساخت اولین پل هوایی در ارسنجان!

۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۵:۳۹ کد مطلب: 652


اگر این روزها از مسیر منتهی به باغ های عایشه گذر کرده باشید، حتماً متوجه یک سازه ی خارق العاده در بین راه شده اید! پلی که بر روی جوی آب قنات احداث شده که باعث ایجاد یک خیز با ارتفاع زیاد در مسیر شده است

و اگر پل مورد نظر را دقیق تر بررسی کنید متوجه می شوید که ارتفاع آن عمداً زیاد شده است تا ظاهراً لایروبی جوی آب راحت باشد!

 

 

 

 

اما این اقدام به نظر می رسد با اصول فنی و ایمنی سازگاری ندارد. شهردار ارسنجان نیز با ما هم عقیده است و در این خصوص گفت: « متأسفانه پلی که توسط شرکت قنات عایشه احداث شده، بر خلاف اصول فنی و ایمنی است و ممکن است در آینده باعث بروز حادثه در این مسیر که تردد از آن کم هم نیست شود.»

مجید ابراهیمی افزود: « محل پل مورد نظر خارج از محدوده ی خدماتی شهری است و لذا احداث آن وظیفه شهرداری نیست اما از طرفی این محل واقع در محدوده ی قانونی حریم شهر می باشد و لذا طی مکاتبه ای به شرکت احداث کننده ی پل، اخطار داده ایم که با توجه به خطرات ناشی از احداث غیر اصولی این پل و نارضایتی مردمی، ظرف 15 روز نسبت به جمع آوری پل اقدام نماید در غیر این صورت شهرداری از طریق مراجع قانونی و قضایی موضوع را پیگیری خواهد نمود.»

ظاهراً پس از اعتراضات، پیمانکار مربوطه با مخلوط ریزی سعی در کم کردن شیب خیز ایجاد شده در راه را داشته که قطعاً اصل موضوع را تغییر نخواهد داد.

 

 

 

انتهای پیام/224224

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
ساخت اولین پل هوایی در ارسنجان!