يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶,Mar 18 2018
عضویت در خبرنامه

چهل و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال مدارس آسیا

دانش‌آموزان ایران با اقتدار قهرمان آسیا شدند

۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۸:۵۳:۳۲ کد مطلب: 6327

در پایان بازیهای چهل و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال مدارس آسیا در شیراز تیم ملی دانش‌آموزی ایران با اقتدار بر سکوی نخست آسیا ایستاد.

به گزارش ارسن نیوز، به نقل از روابط عمومی آموزشدانش‌آموزان ایران با اقتدار قهرمان آسیا شدند و پرورش فارس، دیدار رده‌بندی و فینال چهل و پنجمین دوره مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا در شیراز در ورزشگاه بعثت  و با حضور  ژان کولن، رئیس فدراسیون بین‌المللی ورزش مدارس و معاون تربیت بدنی وسلامت وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.

در این مرحله از رقابتها و در دیدار رده‌بندی تیم‌های کره جنوبی و مالزی از ساعت 15  برای کسب عنوان سومی این دوره از رقابت‌ها به مصاف هم رفتند.

در این دیدار هر دو تیم با گل‌های هانگ مین سونگ برای کره جنوبی و محمدنور فکور برای مالزی به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافتند و تعیین برنده بازی به ضربات پنالتی سپرده شد که در این ضربات نیز تیم کره جنوبی توانست با نتیجه 4 بر 3  و در مجموع با نتیجه 5 بر 4 به برتری دست یابد و عنوان سوی را از آن خود کند.

در ادامه مسابقات و از ساعت 17  دو تیم ایران و اندونزی  برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم ایران با 2گل محمد صابری‌پور و تک گل حسین نخودکار در نیمه اول پیش افتاد تا تیم ایران با پیروزی 3 بر صفر به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یابد.

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما: