يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶,Mar 18 2018
عضویت در خبرنامه

بعد از ظهر شنبه برگزار خواهد شد:

معارفه استاندار جدید فارس با حضور وزیر کشور

۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱:۵۵ کد مطلب: 6315

رحمانی فضلی وزیر کشور فردا با سفر به شیراز در مراسم تودیع و معارفه حضور پیدا خواهد کرد.

به گزارش ارسن نیوز، عصر شنبه 25 شهریورماه 96 مراسم تودیع افشانی استاندار فعلی و معارفه اسماعیل تبادار استاندار جدید فارس برگزار خواهد شد.
 

 
رحمانی فضلی وزیر کشور فردا با سفر به شیراز در مراسم تودیع و معارفه که قرار است حدود ساعت 16:30 برگزار شود حضور پیدا خواهد کرد.
 
سید محمد علی افشانی بیش از دو سال است که سکنان مدیریت ارشد استان را در دست دارد. گفته می شود مقصد بعدی افشانی معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور خواهد بود.

معارفه استاندار جدید فارس با حضور وزیر کشوراسماعیل تبادار استاندار جدید فارس نیز که در شهرستان گناوه استان بوشهر متولد شده و دارای مدرک کارشناسی عمران است سابقه تصدی استانداری بوشهر در دوره اصلاحات را دارد.

با وجود انتظارات مردم و نخبگان استان فارس از وزارت کشور مبنی بر انتخاب استاندار بومی در فارس اما رحمانی فضلی ترجیح داد که یک غیربومی را به عنوان مدیریت ارشد فارس به هیئت دولت معرفی کند.
البته تبادار جزء گزینه های پیشنهادی مجمع نمایندگان فارس نیز بود که احتمالا نماینده های فارس در مجلس با علم بر اینکه سیاست دولت انتخاب فردی غیر بومی است او را پیشنهاد کرده بودند.

از هفت استانداری که روز چهارشنبه در هیئت دولت توانستند رای اعتماد وزرا را کسب کنند 5 استاندار به طور کامل غیربومی هستند که به نظر می رسد سیاست دولت در انتخاب مدیر ارشد عالی دولت در استان ها استفاده از افراد غیر بومی  است.
 
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
معارفه استاندار جدید فارس با حضور وزیر کشور