اخبار-گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان "محرمانه" است

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶,Feb 19 2018
عضویت در خبرنامه

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش:

گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان "محرمانه" است

۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱:۱۸ کد مطلب: 6139

عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس گفت: این پرونده مراحل پایانی خود را طی می کند و مراحل تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره در حال اتمام است.

به گزارش ارسن نیوز،

میرحمایت میرزاده، عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس گفت: این پرونده مراحل پایانی خود را طی می کند و مراحل تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره در حال اتمام است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه گزارش پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان هفته آینده در کمیسیون قرائت می شود اظهارداشت: هفته آینده گزارش نهایی رسیدگی به صندوق ذخیره فرهنگیان در کمیسیون آموزش مجلس قرائت می شود و در آن جلسه تصمیم گیری درباره آن انجام می شود و در صورت موافقت اعضای کمیسیون به هیات رئیسه ارجاع می شود.

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه این گزارش محرمانه است، بیان کرد: این گزارش احتمالا در صورت امکان طی این هفته در کمیسیون آموزش مجلس قرائت می شود و در صورت اینکه نتوانستیم در هفته آینده در کمیسیون آموزش مجلس قرائت و بعد از آن تصمیم گیری درباره آن انجام می شود که به هیات رئیسه ارائه شود.

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما: