دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵,Jan 23 2017
عضویت در خبرنامه

ابلاغ حکم فرماندار ارسنجان / تعیین معاون و بخشدار، شاید وقتی دیگر!

۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷:۳۴ کد مطلب: 597

از زمان پایان مسوولیت معاون قبلی نزدیک به 2 سال(!)، و از زمان پایان مسوولیت بخشدار مرکزی سابق نزدیک به 2 ماه (!) می گذرد اما این که چه کسانی به این سمت ها منصوب خواهند شد همچنان نامشخص بوده و در هاله ای از ابهام قرار دارد!

با صدور و ابلاغ حکم مسوولیت فرماندار ارسنجان از سوی وزیر کشور، سید محمد یوسف کاظمی که پیش از آن به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب شده بود، رسماً به عنوان فرماندار شهرستان به مسوولیت خود ادامه خواهد داد. اقدام مثبتی که صورت گرفتن آن برای فرمانداران قبلی ارسنجان گاه تا مدت زیادی به طول می انجامید و بعضی از آنان چندین ماه به عنوان سرپرست فرمانداری فعالیت می کردند.

 

 

با این وجود، شهرستان تک بخشی ارسنجان که قاعدتاً باید با 3 سمت مهم فرماندار، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی اداره شود، اکنون فقط فرماندار آن مشخص است و صندلی دو مسوول دیگری که باید وی را یاری دهند و به سهم خود در جهت پیشرفت و حل مشکلات مردم گام بردارند، همچنان خالی است!

 

معاون فرماندار به عنوان جانشین وی باید فردی باشد که از عهده ی ایجاد هماهنگی و تعامل بین ادارات، نهادها و گروه های مختلف برآید، در مواقع لزوم و در نبود فرماندار قدرت تصمیم گیری و حل چالش ها و تنش ها را داشته باشد و در یک کلام به قول معروف "خودش یک پا فرماندار باشد".

 

بخشدار مرکزی هم با توجه به حوزه مسوولیتش که در ارسنجان شامل کل شهرستان به غیر از مرکز آن که البته شامل بیش از 80 پارچه آبادی می شود، باید فردی با توان مدیریتی بالا بوده و روحیه ی انجام کارهای عمرانی و حل مشکلات مردم روستاها بر روحیه ی سیاسی گری وی بچربد و در عین حال تعامل و هماهنگی مناسبی هم با ادارات و نهادهای مختلف شهرستانی و استانی داشته باشد.  

 

حال از زمان پایان مسوولیت معاون قبلی نزدیک به 2 سال(!)، و از زمان پایان مسوولیت بخشدار مرکزی سابق نزدیک به 2 ماه (!) می گذرد اما این که چه کسانی به این سمت ها منصوب خواهند شد همچنان نامشخص بوده و در هاله ای از ابهام قرار دارد!

 

البته هر از گاهی شایعاتی در این خصوص مطرح و نام افرادی سر زبان ها می افتد که باعث بروز عکس العمل های مثبت و منفی نیز می شود اما ظاهراً همچنان از قطعی شدن این انتصابات خبری نیست! و فرماندار ارسنجان همچنان باید به تنهایی بار اداره ی شهرستان را به دوش بکشد، در همه جلسات و مراسم مختلف حضور داشته باشد، به مأموریت های محوله از طرف استانداری برود، به درخواست های ارباب رجوع فرمانداری و بخشداری رسیدگی کند، و در عین حال در پی برنامه ریزی های بلندمدت و پیگیر خروج شهرستان از وضعیت فعلی اقتصادی هم باشد!

 

 

طبیعی است که با توجه به شرح وظایف مسوولان ارشد شهرستانی، گزینه های مدنظر برای این سمت ها باید افرادی متعهد، متخصص، خوش نام، خوش سابقه، دلسوز و آشنا به ویژگی های این شهرستان و مردم آن باشند تا انتصاب آن ها با عکس العمل های منفی مواجه نگردد. البته همفکر و هم عقیده بودن با دولت فعلی نیز مطرح است که بدیهی است با توجه به شعار "اعتدال" که این دولت برای خود انتخاب کرده است، گرایش سیاسی این مسوولین نباید از اهمیت چندانی برخوردار باشد به غیر از زاویه داشتن با فتنه 88 و سران آن که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز می باشد.

 

به هر حال این وضعیت عجیب شهرستان ارسنجان و ویژگی های بیان شده در بالا، خود به خود باعث مطرح شدن سوالاتی در اذهان می شود. سوالاتی نظیر این که: دلیل اصلی این وضعیت چیست؟ آیا فشارهای برخی افراد و گروه ها مانع سامان دادن به این وضعیت شده است؟ آیا شهرستان ارسنجان برای مسوولین بالادستی استان به اندازه دیگر شهرستان ها اهمیت ندارد؟ و دست آخر اینکه آیا پیدا کردن 2 نفر متعهد، متخصص، خوشنام، خوش سابقه، آشنا به شهرستان و در عین حال همفکر این دولت که از عهده ی این مسوولیت ها برآیند، برای مسوولین ذیربط همچون پیدا کردن سوزن در انبار کاه است!؟

 

 

مطالب مرتبط:

ارسنجان دوباره تک مسوولی شد:

شهرستانی که نه فرماندار دارد، نه معاون فرماندار و نه بخشدار!

 

اندر احوالات عجیب و غریب ارسنجان:

شهرستان تک بخشی و حالا تک مسوولی! احتمال حضور وزاری سابق در ارسنجان!

 

انتهای پیام/224224

 

 

شیرفرهاد!
۱۳۹۳/۶/۲۱ ۲۱:۵۲

هآآآ! اینا که که گفتی یعنی چَه!؟ من نبفهمم!! هآآ اوضاع برره بیتر از ایی ارسنجونه!! بههخ!!

پاسخ به این نظر
کیانوش!
۱۳۹۳/۶/۲۱ ۲۲:۳۶

شیر فرهاد جان! این متن آقای شفیعی یعنی اینکه خواسته اعتراض کنه که احتمالاً یکی از این حالت هاس که مسوولای استان نمی تونن کسی رو پیدا کنن: 1)افرادِ متعهد، متخصص نیستند! 2)افرادِ متخصص، متعهد نیستند! 3)افرادِ متعهد و متخصص، خوشنام نیستند! 4)افراد خوشنام، متخصص و متعهد نیستند! 5)افرادِ متعهد، متخصص، خوشنام و خوش سابقه همفکر این دولت نیستند! 6)افرادِ همفکر این دولت، متعهد، متخصص، خوشنام و خوش سابقه نیستند! 7)افراد متعهد، متخصص، خوشنام، خوش سابقه و همفکر این دولت، به ارسنجان آشنا نیستن! و...! فهمیدی منظورش رو!؟


حاضر
۱۳۹۳/۶/۲۴ ۱۳:۰۹

اندر حکایتهای شیخ ..... آورده اند که در زمانهای نه چندان قدیم شیخی سر بر آورد که ایها الناس چه نشسته اید که زدند و بردند و خوردند ، به پاخیزید که گرانی و تورم بیداد می کند و فقر و نداری دامنگیر مردم شده است. داد از ظلم و بیداد راند و اعتراض بر آورد از بی کفایتی سلطان و گفت باید تدبیری اندیشید و امید را به دلهای مردم بازگردانید. کلام زیبای شیخ مردم را خوش آمد و به دور او گرد آمدند و شیخ کبیر ما شد سلطان . مدتی گذشت و اوضاع به همین منوال بگذشت تا شیخ دوباره بیامد در میان مردم و گفت ای مردم سلطان قبلی خزانه را خالی کرده و رفته و هیچ چیز در انبار ها نداریم و باید بسازیم و بسوزیم و نخوریم و نپوشیم و نبریم و نگیریم و نگوییم و نبینیم و خلاصه هیچ و هیچ و هیچ . جوانی برآمد و بانگ برآورد که یا شیخ پس تدبیری که امید را به دل ما باز گرداند کجاست . اینها که گفتی خود می دانستیم و خود برای ما سخن رانده بودی که گرد تو آمدیم . یا شیخ به ما بگو : تو چه کار کرده ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


زاپاتا
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۸:۳۸

آهای کیانوش تئ ای چیزایی که گفتی بیدی یعنی چه ؟؟؟؟

پاسخ به این نظر
همینجوری
۱۳۹۳/۶/۲۷ ۸:۳۲

دوستان سیاست میاست رو وللش این مطلب رو بچسبید ؛ در روزگاری که زنها در خیابان ساپورت میپوشند... لاک های شبرنگ میزنند ... و در روز و شب مثل چراغ ها برق میزنند... از دامن زن دیگر مردها به معراج نمی روند!!! بلکه به تاراج میروند...


علی
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۹:۵۷

مشکل اینجاست که هر گروهی می خواهد ازخودشان باشد وگروه دیگر مخالف هستند یعنی در این شهرستان وجاهای دیگه قحط رجال نیامده است جروبحث سرحزب وگروه است

پاسخ به این نظر
بنده خدا
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۱:۰۴

این وضعیت حق مردم است زیرا مطالبه ندارند وقتی اقای استندار یا اقای نماینده به شهرستان می ایند فقط گل وخنده تحویل انها می دهیم ولذا انها می گویند این شهرستان که مشکلی ندارد ....خودتان ببینید وقضاوت کنید ..این از بیمارستان .. راههای ارتباطی ..اشتغال ..شهرستان برخوردار...قولهای نماینده...مسئولین غیر بومی...اختلافات داخلی ..وهزار درد دیگر ودر اخر :گوش اگر گوش منو ناله اگر ناله تو انچه هرگز به جایی نرسد فریاد است

پاسخ به این نظر
جعفرزارع خوشدل
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۹:۳۶

جناب بنده ی محترم خدا صحیح این است که بفرمایید"گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی ماست/آنچه البته به جایی نرسد فریاذست/"...ضمنا بنده طرفدار صحیح خواندن ونوشتن هر شعری هستم کاری هم به جوانب سیاسی اش ندارم.به همین لحاظ عذر خواهی ام را بپذیرید. تشکر


احمد
۱۳۹۳/۶/۲۳ ۱:۱۱

جناب خوشدل.شما کاملا فرد سیاسی و منتسب به یک جناح خاص می باشید.لطفا در عالم باطن هم بی طرف باشید که باورمان شود.برا همین موضع نمی گیرید چون دولتتان الحمدلله روی کار است و شعرتان به راه


جعفرزارع خوشدل
۱۳۹۳/۶/۲۴ ۱۰:۱۵

شعری از شاعر ولایی جناب آقای "حمیدرضا برقعی "در پاسخ به جناب احمد وتقدیم به خوانندگان ودوست داران سایت فعال و درد آشنای ارسن نیوز سکوت /سکوت عین سکوت است، بی همانند است/ که پیشوند ندارد، بدون پسوند است/ زبان رسمی اهل طریقت است سکوت/ سکوت حرف کمی نیست، عین سوگند است/ زمین یخ زده را گرم می کند آرام/ سکوت، معجزه ی آفتاب تابنده است/ سکوت پاسخ دندان شکن تری دارد/ سکوت مغلطه ها را جواب کوبنده است/ سکوت ناله و نفرین، سکوت دشنام است/ سکوت پند و نصیحت، سکوت لبخند است/ سکوت کرد علی سالهای پی در پی/ همان علی که در ِ قلعه را ز جا کنده است/ همان علی که به توصیف او قلم در دست/ مردّدم بنویسم خداست یا بنده ست/ علی به واقعه جنگید با زبان سکوت/ که ذوالفقار علی در نیام برّنده است/ علی به واقعه کار مهم تری دارد/ که آیه آیه کتاب خدا پراکنده است/ از آن سکوت چه باید نوشت؟ حیرانم!/ از آن سکوت که لحظه به لحظه اش پند است/ از آن سکوت که در عصر خود نمی گنجد/ از آن سکوت که ماضی و حال و آینده است/ از آن سکوت که نامش عقب نشینی نیست/ از آن سکوت که هنگام جنگ ترفند است/ از آن سکوت که دستان حیله را بسته/ و دور گردن فتنه طناب افکنده است/ سکوت کرد علی تا عرب خیال کند/ ابو هریره به فن بیان هنرمند است/ صحابه ای که فقط یک سوال شرعی داشت/ پیاز عکه به ذی الحجه دانه ای چند است؟!/ علی خلیفه شود پیرمرد بیغوله/ یکی است در نظرش با حسن که فرزند است/ ملاک او به رگ و ریشه نیست، از این رو؛/ محمد بن ابوبکر آبرومند است/ علی خلیفه شود شیوه ی حکومت او/ برای عده ای از قوم ناخوشایند است/ ستانده می شود آن رفته های بیت المال/ ازین درخت اگر میوه ای کسی کنده است/ اگر به پای کنیزانشان شده خلخال/ اگر به گردن دوشیزگان گلوبند است/ علی خلیفه شد آخر اگر چه دیر ولی/ چقدر بر تنش این پیرهن برازنده است/ کنون لباس خلافت چنان زنی باشد/ که توبه کار شده، از گذشته شرمنده است/ برادرم! به تریج قبات برنخورد/ که ناگزیر زبان قصیده برّنده است/ اگرچه روی زبان زبیر تبریک است/ اگرچه بر لب امثال طلحه لبخند است/ اگرچه دور و بر او صحابه جمع شدند/ ولیکن از دلشان باخبر خداوند است/ .... البته این شعر هنوز نقطه پایان ندارد/.....................التماس دعا


ناشناس
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۲:۳۹

...بابا کجای کارید مگه خبرندارید که هرکی هرکیه کسی دلش برا ارسنجون نسوخته ...ما ارسنجونی هاهم که در گیر اختلافات خودمونیم .مطمئن باشید دارن می گردن یک اصلاحاتی دو آتشه پیدا کنند برای بخشداری یکی هم برای معاونت فرمانداری .به نظر می رسه دو آتشه ای که اینا می خوان تو این شهرستان نیست .یکی بود که شد مدیر یک اداره ی عریض وطویل ...

پاسخ به این نظر
مسعود
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۴:۲۲

تنها و تنها را حل مشکلات ارسنجان وحدت و هم دلی و اتحاد است.ان شاالله با این خصوصیت دور بعد نماینده بومی خواهیم داشت.ان شاالله

پاسخ به این نظر
نعمتی
۱۳۹۳/۶/۲۵ ۱:۲۸

لایک کردم عزیز ولی تا پنجاه سال آینده جزء محالاته


زارع
۱۳۹۳/۶/۲۶ ۱۸:۱۷

آقای نعمتی عزیز.ان شاالله به لطف خدا و اتحاد مردم می شود.دست خدا با جماعت است .از برکتی که خداوند به واسطه اتحاد و همدلیمان می دهد غافل نشوید.


رخصت..........
۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۴:۳۸

آقايان و خانم هاي: شهرستاني كه چند ماه بدون معاون فرماندار؛ بخشدار مركزي و حداقل 35 مسئول غير بومي و 15 مسئول پروازي اداره مي شود . مطمئنا بدون فرماندار نيز اداره مي شود. و دغذغه اي براي پست هاي خالي نمي باشد. يك زمان مي بايست به صورت مختلط صبح و ظهر به مدرسه مي رفتيم ، با تغييرات انجام شده مدارس تفكيك و يك وعده شد. قبلا در دانشگاه دولتي درس مي خوانديم . سپس دانشگاه آزاد و در ادامه دانشگاه پيام نور راه اندازي و جديدا بدون كنكور در هر دانشگاه و با هر شرايط دلخواه تدريس و تعليم و تربيت ياد مي گيريم. اينها را گفتم كه بدانيم ...! مي شود از دور نيز يك شهرستان و يا استان را اداره كرد. البته اين مهم برمي گردد به زماني كه نخواهيم كار مثبتي انجام دهيم و مردم هم بي خيال و بي تفاوت باشند. پس نتيجه مي گيريم شهرستاني كه قصد پيشرفت و ترقي ندارد و مردم نيز بي خيال و بي تفاوت هستند و بخاري از آنها به چشم نمي خورد نيازي به حضور فرماندار، معاون فرماندار و بخشدار مركزي نيست و مسئولين آن نيز مي توانند مثل يك ارباب رجوع ساعت 10 در اداره حاضر و ساعت ي11 به خانه برگردند. راستي بنده خدا فرماندار بايد دست تنهايي همه كارها را انتجام دهد و همين نيز باعث مي شود كه دو الي سه روز جهت پيگيري كارها به استان و. . . بروند. اطلاعيه : به چند مدير و مسئول جهت كار در ارسنجان نيازمنديم. جها اطلاع بيشتر به آشنايان خود در استانداري و مجلس مراجعه فرماييد . هر يك آشنا 50 امتياز.........!!!

پاسخ به این نظر
سعید ا
۱۳۹۳/۶/۲۳ ۱:۰۸

نه بابا مرودشتی ها هم از دست این نماینده ناراحتند چون ....ما ارسنجونی ها روزگاری هر کاندیدایی می گفتیم رای می آورد از موقعی که با هم اختلاف پیدا کردیم اینجوری شدیم.خدا کمک کنه همه با هم به کمک مردم شهرستانهای مرودست و پاسارگاد یک نماینده کاردرست بفرستیم مجلس.

پاسخ به این نظر
آشنا ی جوان
۱۳۹۳/۶/۲۳ ۹:۱۷

صحبتی با نماینده وشورای شهرستان :جناب آقای برومندی نماینده مردم شریف مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد باسلام ،سوال1؛درمورد بیمارستان خیریه ابراهیمی ،که چرا این بیمارستان را به واسطه سیاسی کاری وخیانت برخی افراد منحل شد و سرانجام آن هنوز مشخص نیست .که اگر بگویید خبر ندارید که حتما نماینده مردم نیستید واگرخبرداشته باسید بازهم چگونه جواب این بی مهری را به مردم ارسنجان که بخاطر نداشتن بیمارستان مجبور به اعزام به مرودشت می شوند وممکن است دربین راه فوت کنند خواهید داد.البته این سوال را از شورای شهرستان نیز باید پرسید که چرا دفاع نکردند.سوال2.نماینده محترم مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد :اخیرا شنیده ایم که برخی افراد که سابقه بدی بانظام دارند مسئول عزل ونصب ها شده اند که اگراینطور باشد درمحضر خدا پاسخگو خواهید بود .سوال3:درطول این مدت که نماینده مردم مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد بوده اید آیا یک نشست پرسش وپاسخ در یک جمعی از جوانان داشته اید؟آیا تا به حال به انتقاد های شهرستان توجه کرده اید؟چرا یک نشست برگزار نکردید؟سوال 4:نماینده محترم مردم مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد :آیا به درخواست امام جمعه شهرستان ارسنجان مبنی بر جدا کردن حوزه انتخابیه ارسنجان توجه کرده اید؟مگر نه اینکه خودتان می گویید که به دلیل گستردگی حوزه انتخابیه ام توان پاسخگویی به تلفن ها وبازدید ازمردم را ندارم؟چرا خودتان را اذیت می کنید؟سوال5:نماینده مردم شریف مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد :آیا تا بحال برای اشتغال جوانان کاری کرده اید ؟منظورم اشتغال افرادی که در ستاد انتخاباتی بودند نیستا؟منظورم جوانان فلک زده و از پارتی بازی ها خسته می باشد هرچند نماینده مردم شریف مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد ممکن است جواب ندهند وبگویند وظیفه نماینده قانون گذاری است ولی حتما در عزل ونصب ها مشورت دارند و در دیگر مسائل. سوال7:ریاست شورای شهرستان ارسنجان آیا شما نیز پشت سر نماینده حرکت می کنید وجهت لطف به ایشان (نماینده مردم مرودشت ونه ارسنجان وپاسارگاد)هیچ اعتراضی نمی کنید پس شما نماینده چه کسانی هستید؟درپایان عرض کنم که این سوالات شخصی بنده وفقط در ذهنم بودکه بیان داشتم وممکن است که هیچکدام مربوط نباشد.ولی مردم خوب می دانند وجواب می دهند.خدایا مارا از چاپلوسان ثناگو قرار مده

پاسخ به این نظر
عضو شورای شهرستان
۱۳۹۳/۶/۲۳ ۱۹:۳۳

اول سلام وعرض تشکر بابت انتقادهای خوب شما دلسوز عزیز اولا که در مورد مکان بیمارستان چون در حوزه شهر است مربوط به شورای شهر است وبارها به صراحت به ما اعلام شده دخالت نکنید وماهم دخالتی نداریم ودر راستای پیشرفت شهرستان کوچکترین کوتاهی نخواهیم کرد برادران بزرگوار بدانند شوراها قدرتی ندارند وگاها خود رو نخود اشی میکنند ومسولین نیز به رسم عادت توپ را در زمین شوراهای فلک زده می اندازند رییس محترم شورای شهرستان در قضیه بیمارستان علی رغم رفاقت خود بانماینده روی مواضع خود ایستاده وحتی...... ومردم هم بدانند نمایندگانشان در شورای شهرستان به خاطر رفاقت با هر شخصی حاضر به نا دیده گرفتن منافع شهرستان نخواهد بود ودر اخر شورای شهرستان حاضر به پاسخ گویی حتی به صورت حضوری با همه عزیزان همشهری هست وخدمت به مردم عزیز شهر وروستای ارسنجان را افتخاری بزرگ وهمواره به ان میبالد و البته احساس میکنم شایعه رفتن بیمارستان به شهرستانهای دیگر شایعه ای بی اساس باشد واز شورای محترم شهر ومسولین خواهش میکنم تدبیری بیندیشند تا مردم را از دلواپسی نجات بدهند با تشکر مجذ از منتقد عزیز


رحیم
۱۳۹۳/۶/۲۴ ۲:۲۶

جناب عضو شورای شهرستان.اقای برومند به برکت برخی افراد ساده لوح شهر و روستا ... را بین مردم انداخته است که تا سالهای سال پا بر جا خواهد ماند.دیگر پشت دستمان را داغ می کنیم تا به فردی که نمی شناسیم در انتخابات مجلس رای بدهیم.رای می دهیم به کسی که حتی رای هم نیاورد باعث اتحاد شود.


sami
۱۳۹۳/۶/۲۳ ۱۱:۵۷

ارسنجون هیچی نداره ! فقط دلمون به تک درخت روییده در سنگ خوشه!!!!!!!!!!!!

پاسخ به این نظر
مگس اخمو
۱۳۹۳/۸/۲۰ ۲۱:۵۳

من خودم اون درخت روییده در سنگ رو آتیش می زنم تا دیگه خیالمون راحت بشه که چیزه دیگه ای نداریم.


محسن
۱۳۹۳/۶/۲۳ ۲۳:۲۹

وحدت روستا و شهر و شهرستان ارسنجان و پاسارگاد و مرودشت بر سر منافع مشترک می تواند رهگشا باشد.ان شا الله همه با هم باشیم موفق می شویم.

پاسخ به این نظر
مخلوق.. خالق..
۱۳۹۳/۶/۲۶ ۷:۵۲

با اهداء بهترين سلام ها... مدير ارسن نيوز در صورت امكان به اين سئوال پاسخ دهيد . كه عكس به نمايش گذاشته شده فرماندار گرامي در حال شكر گذاري جهت دريافت حكم و انتصابشان مي باشد يا در حال مناجات است و يا در حال سخنراني؟ اگر در حال شكر گذاري مي باشد؟ انشاء الله كه به اهميت و حساسيت كارش نيز پي برده اند. اگر در حال مناجات است؟ بفرماييد دعاي باران را نيز بخوانند. و اگر در حال سخنراني مي باشد متذكر شويد در زمان سخراني مي بايست به مخاطب نيز نگاه و توجه داشته باشند. ما نيز براي وي دعا مي كنيم كه در مسئوليتشان موفق باشند. راستي خبري از معاون فرماندار و بخشدار مركزي نشد؟ هنوز صندلي آنان خالي است ؟ اين همه انسانهاي متعهد ، مومن و تحصيل كرده لياقت انتصاب را ندارند يا به دنبال عروسك كوكي و خيمه شب بازي مي گردند كه به سازشان برقصد.؟ اگر ما هستيم در همين حال نيز چرخ ... مي چرخند و نياز به كسي ديگر نمي باشد الحمد الله آقاي فرماندار توان اداره نمودن شهرستان را دارند . چرا كه نه مسئولي وجود دارد كه بخواهند بر كارآنان نظارتي شود و نه ارباب رجوعي كه حساس و پيگير كار اساسي!!! خدا با ماست...

پاسخ به این نظر
آقا مهدی
۱۳۹۳/۶/۲۶ ۱۸:۰۶

آقا یه زمانی تو شناسنامه ما خورده بود متولد: مرودشت! کلی به این در و اون در زدیم که عوضش کنیم بشه ارسنجان! الان اگه همون مرودشت بود یا فرماندار بودم یا بخشدار یا اینکه ....

پاسخ به این نظر
hh
۱۳۹۳/۶/۲۶ ۲۳:۱۵

دولت تدبیر و امید و سرمایداری خوانین به پا خاسته اند دوباره

پاسخ به این نظر
کلک خیال
۱۳۹۳/۶/۲۷ ۱۰:۲۳

نماینده رو که خود مردم انتخاب کردن! نماینده هم همه پست ها رو عوض می کنه! شورای شهر هم که خود مردم انتخاب کردن که از اختلاف ها کم کنه! حالا یکی باید اختلافات اعضای شورا رو حل کنه! واااااااااااااااای به روزی که ...!!!!


فرصت
۱۳۹۳/۶/۲۷ ۲۲:۱۴

مردم و جوانهای شر روستا تو را خدا این منیت ها را بگذارید کنار و با هم متحد شویم.ذلت از این بیشتر که بیایند شهرستانمون را به اختلاف بکشانند و منافع غیر بومی ها تامین شود.کمی از منیت ها بگذریم می توانیم متحد شویم.همه ما می خواهیم نظراتمون صد در صد تامین شود این که نمی شود.جوانها دارند زیر بار اختلاف تلف می شوند.

پاسخ به این نظر
مش غلوم
۱۳۹۳/۷/۲۱ ۶:۲۰

شوروووو!(شوراب) را در یابید.

پاسخ به این نظر
////
۱۳۹۳/۷/۲۲ ۱۰:۳۱

کاش این فرماندار به اصطلاح متعهد شما یه فکری هم به حال بخور بخور ریس وکارمندهای ادارات می کرد همین ریس اداره ... که با داشتن چها ر پنج واحد ساختمان وگرفتن ماهی یک میلیون اجاره و درامد انچنانی سربار اداره ... شده تا هزینه خونه واب وبرقشو به عهده بگیره ومفت ومجانی زندگی کنه در حالی که مردم برای داشتن یه خونه کوچیک چه رنج ها که نمی کشند امان از این دولتهای بی فکر

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۳۲

بیاد اورید در انتخابات مجلس چه کسانی از نماینده فعلی دفاع کردند

پاسخ به این نظر
دلسوز
۱۳۹۳/۱۱/۱۷ ۱۵:۴۸

با سلام آقایون شورای شهر چرا از افراد بومی توی شهرستان جهت مسولیتها استفاده نمی شه شما نماینده ما هستید داد وبیداد کنید بخدا ما ارسنجونیها خود بدیم

پاسخ به این نظر
آشنای شهر
۱۳۹۴/۶/۲۳ ۱۰:۳۱

کی به کی الکیه!!!!!!!!!

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
ابلاغ حکم فرماندار ارسنجان / تعیین معاون و بخشدار، شاید وقتی دیگر!