پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 26 2018
عضویت در خبرنامه

مراسم گرامی داشت حماسه فتح خرمشهر و روز شهرستان در ارسنجان + تصاویر

۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵:۵۲ کد مطلب: 5499


به گزارش ارسن نیوز، مراسم گرامی داشت سالروز حماسه سوم خرداد و روز شهرستان ارسنجان،  و با حضور اقشار مختلف مردم  برگزار شد.

در این مراسم که به همت سپاه ناحیه ارسنجان و به خصوص واحد فرهنگی اجتماعی و تبلیغات در مقر این ناحیه ترتیب یافته و با برپایی نماز جماعت مغرب و عشا به امام حجة الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه ارسنجان  همراه بود، پس از خیر مقدم گویی سرهنگ پاسدار مهدی قادری فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان، و اجرای نور افشانی، سردار سرتیپ دوم پاسدار الله نور نوراللهی مشاور ارشد دانشگاه امام حسین(ع) و فرمانده اسبق سپاه کردستان، در سخنانی ضمن ارج نهادن به مقام شهدای عملیات فتح خرمشهر به خصوص شهدای ارسنجانی این عملیات گفت: خرمشهرها در پیش است،خود را آماده کنید و اگر بیست و نه سال از پایان جنگ گذشته اما همچنان حماسه های آن باعث بازدارندگی شده است، و این به جز ثمره ی خون شهیدان نمی باشد.

این استاد دانشگاه امام حسین خطاب به مسئولان کنونی نظام بیان داشت: برای این پست های حساس،فرزندان انقلابی ما یک کربلا بر پا کردند،لذا باید حساس،موقعیت شناس و دشمن شناس بود.

لازم به ذکر است شهیدان حسین ابراهیمی، جعفر حسن شاهی، علی حسین یارمحمدی و غلامرضا حسن شاهی، 4 شهید سرافراز ارسنجان در عملیات فتح خرمشهر هستند و به همین دلیل سوم خرداد به عنوان روز شهرستان ارسنجان انتخاب گردیده است.

 

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
مراسم گرامی داشت حماسه فتح خرمشهر و روز شهرستان در ارسنجان + تصاویر