سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵,Jan 24 2017
عضویت در خبرنامه

درخواست انجمن دانش آموختگان ارسنجان از مخاطبان ارسن نیوز

۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۷:۲۷ کد مطلب: 475


به‌نام ایزد
درود بر دوستان و همشهریان همدل و همراه
کوتاه زمانیست که انجمن پا به عرصه حضور نهاده و در همین زمان راه خویش را در دلهای پاک باز کرده است و می‌رود تا با فضل و کرم الهی رسالت بردوش گرفته‌ی خویش که همانا سرافرازی و سربلندی وطن مألوف مان ارسنجان است، اثرگذار باشد.

اکنون زمان آن فراچنگ است تا در این برهه بتوانیم ازتجربه، اندیشه و خرد مجربین، اندیشوران و خردمندان قوم، این تاثیرگذاران گرانمایه اعم از جوانان و معمرین بیشترین بهره وسود را به‌دست آریم.

دراين راستا انجمن درخواست دارد هرتعداد از همشهريان سرشناس و تاثیرگذار (شخصیت‌های علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و...) ارسنجان و توابع را که می‌شناسید به دبیرخانه انجمن معرفی نمایید تا بتوانیم از وجود شریف این گرانمایگان جهت حضور در هیات موسس دعوت نموده و پس از آن به عنوان هیات موسس رسمی به وزارت کشور معرفی کنیم.

از کلیه اعضای محترم تقاضا می‌شود ضمن معرفی افراد مورد نظر، آدرس، شماره تماس و بیوگرافی مختصری از آنان را به نشانی پست الکترونیک دبیرخانه ارسال نمایند.

با سپاس
دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان

 

مطالب مرتبط:

فراخوان عضویت در انجمن دانش آموختگان ارسنجان

علی
۱۳۹۳/۳/۵ ۲۲:۱۱

چند نفر را میشناسم..حتما معرفی خواهم کرد

پاسخ به این نظر
یک جوان انقلابی
۱۳۹۳/۳/۵ ۲۲:۲۹

با سلام خدمت ارسن نیوز عزیز این انجمن که توسط یک طیف خاص در تهران تاکید می کنم یک طیف خاص که از بسیاری از اساتید دانشگاه در تهران استفاده نکردند و به نظر نی رسد اگر همین امر که در هبات موسس دنبال شد در هیات مدیره هم دنبال شود کلا ناامید کننده است. در ضمن از توابع ارسنجان هم استفاده نشده است. به نظر می رسد فرهیختگان خارج از ارسنجان مشکلات و طیف بندی های درون ارسنجان را دوباره تکرار نکنند و از همه ظرفیت های ارسنجان استفاده بکنند. در ضمن در کل این کار خوب است ولی در اصل باید اعتماد سازی کند که رویه جناحی و فامیلی ندارد و همه شهرستان اعم از شهر و روستا را در بر می گیرد. با تشکر درود بر ارسنجان متحد

پاسخ به این نظر
انقلابی واقعی
۱۳۹۳/۳/۵ ۲۲:۵۲

از مهم ترین مشخصات یک جوان انقلابی واقعی باید به فرموده ی رهبری عزیز تلاش در جهت "جذب حداکثری و دفع حداقلی" باشد. این دوستان از همه دعوت کرده اند و هیچ شرط خاصی جز دل در گرو ارسنجان داشتن نگذاشته اند. اگر از پذیرش عضوی به دلایل غیر از این خودداری کرده اند بیان کنید تا حرف شما را بپذیریم. البته ان شاالله این عزیزان نیز باید از مورد سواستفاده قرار گرفتن نیت پاکشان توسط کسانی که همه چیز را سیاسی می کنند، جلوگیری نمایند و اجازه ندهند جمع پرشوران مورد بهره برداری افراد خاص قرار گیرد که قطعاً نیز همین گونه خواهد بود.


رضا رحیمی
۱۳۹۳/۳/۶ ۱۰:۱۳

باسلام خدمت دوستان عزیز با توجه به اینکه اینجانب از ابتدای کار، فعالیتهای این انجمن را دنبال می نمایم و اخبار مربوط به جلسات هیات موسس انجمن داش آموختگان ارسنجان را نیز می خوانم. با شناختی که از اعضای هیات موسس دارم اطمینان دارم که اهداف این انجمن فراتر از تفکرات حزبی و سیاسی برای خدمت به شهرستانمان ارسنجان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که انجمن تلاش زیادی برای جذب نخبگان توابع و ارسنجان می نماید که این فراخوان نیز به همین دلیل در اسن نیوز انتشار یافته است. لازم به ذکر است در بیرون از شهر وقتی از ارسنجان یا ارسنجانی نام برده می شود منظور تمامی اهالی ارسنجان و روستاهای اطراف می باشد.


ناشناس
۱۳۹۳/۳/۵ ۲۳:۰۰

ارسنجان در طول تاریخ خود همیشه افتخاراتی داشته است. به عنوان مثال، افتخارات قدیمی ارسنجان کسانی هستند که بناهایی همچون مسجد جامع و مدرسه سعیدیه و قنات ها را ساخته اند، افتخارات پیش از انقلاب ارسنجان کسانی بوده اند که در جهت کاهش بیسوادی گام برداشته اند، از افتخارات زمان انقلاب کسانی همچون روحانی شجاع آیت الله ثقة السلام و جوان های انقلابی ارسنجان بوده اند و از افتخارات بعد از انقلاب رزمندگان و شهدای عزیز ارسنجان بوده اند، ان شاالله افتخارات این دوره ی ارسنجان هم، دانش آموختگان و مدیران موفق ارسنجانی خواهند بود که سعی دارند در این انجمن گرد هم آیند. حتماً این گونه خواهد بود.

پاسخ به این نظر
ارسنجانی
۱۳۹۳/۳/۵ ۲۳:۳۱

سلام به نظر می رسد آوردن مسولان مطرح کشوری در لیست هیات مدیره نقاط ضعف هیات موسس را تحت پوشش قرار می دهد. البته بنده معتقدم که شاید این دوستان از وجود چنین شخصیت های بزرگی در تهران بی خبرند و الا این کار را می کردند و این نشان می دهد بانک اطلاعاتیشان بسیار ضعیف است که این امر با مشارکت مردم ان شاالله کامل می شود.

پاسخ به این نظر
دکتر خادمی
۱۳۹۳/۳/۶ ۱۰:۳۵

سلام لطفا در سطح شهرستان اطلاع رسانی کنید نه شهر

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۶ ۱۱:۱۹

نمیدونم به رفتار بعضی از ارسنجانیها باید خندید یا افسوس خورد. بعضیها طوری از جناح بندی و اختلافات سیاسی در ارسنجان صحبت می کنند که اگر کسی نداند فکر میکند در مورد شهری چند میلیونی مثل تهران حرف میزنند. بابا شهر شما فقط 17 هزار نفر جمعیت داره. به خاطر این کاراتون حتی آسفالت شهرتون هم درست نیست چه برسه به چیزای دیگه...

پاسخ به این نظر
ارسنجانی
۱۳۹۳/۳/۶ ۱۴:۴۱

با سلام خدمت همگی همانگونه که انجمن در اینجا و در سایت خودش اعلام کرده منتظر معرفی تمامی افراد تاثیر گذار ارسنجانی اعم از ارسنجان و توابع برای عضویت در هییت موسس است پس بجای دو یا چند دستگی بهتر است همگی تحت عنوان شهرستان ارسنجان بهم کمک کنیم و افراد تاثیر گذار و مهم شهرستان را معرفی نماییم ممنون از وجود این تریبون برای بیان نظرات

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۶ ۲۳:۰۹

افراد تاثیر گذار توابع:نظر خادم الحسینی.سید اکبر کاظمی.مهندس غدیر خادم الحسینی.کاووس خادمی.سیف الدین محمودی.علی جان محمودی.امرالله زارع.ماندگار جاویدی.صفدر زارع

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۷ ۹:۲۷

به نظر من باید از افراد بی سواد یا باسواد تفرقه انگیز جلوگیری شود وطوری برنامه ریزی نکنند که مردم دل سرد شوند واز اطلاح طلبان ارسنجانی مانند بیت مرحوم ایت اله ارسنجانی که واقعا ما ارسنجانی ها شهرستان بودن خود را مدیون ان سید بزرگوار و فرزندان محترمش هستیم نه کس دیگر

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۷ ۱۰:۱۴

دقیقاً همین جملات شما بوی تفرقه و سیاسی کاری می دهد. جای دیگری به دنبال مطرح کردن خود باشید نه جایی مثل این انجمن که فارغ از مسایل سیاسی قصد ایجاد وحدت را دارند. خداوند آیت ا.. ارسنجانی را رحمت کند. اما کسانی که دوست دارند مردم را مدیون خود جلوه دهند سخت در اشتباه اند. اگر کسی هم کاری کرده یا می کند، نباید منت بگذارد. همه به خوبی می دانند مهم ترین نقش در خصوص شهرستان شدن ارسنجان را خود مردم داشتند با پیگیری های امام جمعه.


حقگو.........
۱۳۹۳/۳/۷ ۱۰:۲۰

نمی دانم چرا هرکس میخواهد کار مفیدی برای ارسنجان انجام دهد، سر و کله ی افراد سیاسی کار سریع پیدا می شود. بابا بگذارید بچه های این انجمن کار خودشان را بکنند. اصلاح طلب و اصولگرا جایش در انتخابات است. واقعاً عده ای دوست دارند سریع خود را مطرح کنند هر طور که شده.

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۷ ۲۰:۲۵

افراد تاثیر گذار : حاج عسگر زارعی. مهندس غدیر خادم الحسینی.سیف الدین محمودی.

پاسخ به این نظر
سید محمد حسین(محمود) حسینی
۱۳۹۳/۳/۸ ۱۳:۴۵

انجمن دانش آموختگان ارسنجان هر چند در آغاز راهی طولانی و پر فراز و نشیب قرار دارد ولی دستش را به سوی کلیه افراد علاقه مند به این منطقه باز نهاده و از تمامی عزیزان دعوت به همیاری و همکاری نموده است از افراد معرفی شده حتما دعوت خواهد شد و پذیرای طرح های صاحب نظران و اندیشمندان و جوانان خواهیم بود، ظرفیت های فراوانی از جهات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بصورت بالقوه وجود دارد که ناشناخته و بلااسفاده است یا لااقل در جهت توسعه این شهرستان قرار ندارد می توان با گذر از ذهنیات واگرا به همگرائی و اتحاد رسید و دست در دستان یکدیگر فردائی بهتر را نوید داد(ان شاالله)

پاسخ به این نظر
دوست
۱۳۹۳/۳/۸ ۱۸:۳۹

با سلام به عنوان یکی از همشهریان ایده های برای توسعه فرهنگیُ تفریحی و عمرانی در ذهن دارم و همیشه آرزو داشتم امکانی فراهم شود تا بتوانم ایدهایم را عملی و یا حداقل مطرح کنم. از آنجایی که ظرفیت های این شهرستان در برخی جنبه ها واقعا نادیده گرفته شده ات طبیعی است که بسیاری از هموطنان در سطح کشور اسم این شهرستان را نشنیده اند. با این اوصاف چون تازه نام انجمن شما را شنیده ام و از رسالتها و ماموریت این انجمن اطلاعی ندارم لذا از شما خواهشمند است اهداف این انجمن را شفاف سازی نمایید.


موسوی
۱۳۹۳/۳/۹ ۱۶:۲۴

با سلام لطفا جهت دیدن اهداف انجمن و دیدگاههای آن به سایت انجمن به آدرس www.arsanjan.org مراجعه کنید


محمد
۱۳۹۳/۳/۹ ۲۳:۵۸

با سلام.واقعا جای بزرگانی همچون دکتر نعمت الهی.دکتر حسن شاهی.محمد حسن اسکندری.وافرادی دارای وجهه اجتماعی قابل قبول

پاسخ به این نظر
دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان
۱۳۹۳/۳/۱۰ ۲۰:۰۰

با سلام و سپاس بیکران از کلیه دوستانی که در این بحث شرکت کرده اند. لطفا تلفن و مشخصات کلیه دوستانی را که معرفی کرده اید به آدرس ایمیل انجمن (info@arsanjan.org) ارسال فرمایید تا از این عزیزان جهت حضور در هیئت موسس دعوت بعمل آید دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان


وحید فروردین
۱۳۹۳/۳/۱۱ ۲۱:۴۰

همشهريان گرامي، درود. پس از خواندن همه يادداشت هايي که تا کنون درباره اين جستار نوشته شده است، مي توان فهميد که چند دسته گوناگون در اين باره ديدگاه هاي خود را نوشته اند، که در آن ميان غير ارسنجاني ها نيز به چشم مي آيند. همين نکته نشانگر آن است که همگان و با هر گونه ديدگاهي به انجمن روي داشته و بسياري نيز در اين درباره نگراني هايي دارند که مي تواند ريشه در گذشته و البته ديدگاه ايشان نيز داشته باشد. از آنجا که از ابتدا درباره آغاز بکار اين انجمن آگاهي بسنده داشته ام، بايسته و شايسته ديدم براي روشن شدن ذهن آن دسته از همشهرياني که سبکبار از هر گونه پلشتي و دور از هر گونه دسته بندي، نگران آينده شهر و فرزندانش هستند، نکاتي چند را گوشزد کنم. با دوباره خواندن درخواست انجمن بسيار ساده مي توان دريافت که بجز نام ارسنجان هيچ چيز ديگري در اين درخواستِ ساده به چشم نمي آيد. به ديگر سخن هرگز گروهي يا دسته ايي ويژه و يا تافته ايي جدا بافته برنخوانده شده اند، که دست ياري همگان خواسته شده است. از آنجا که نام "ارسنجان" همواره بسيار پهنه گسترده ايي را در بر مي گرفته است، نيازي به گفتن " شهرستان ارسنجان" ديده نشده است، و با آگاهي همه پهنه ارسنجان با همه آبادي هاي آن با نام ارسنجان خوانده شده تا خدايي نکرده آباديهايي که روزگاراني بسيار بخشي از اين سرزمين بوده اند، پاره ايي جداگانه به چشم نيايند. در اين باره بسنده است بنگريد به نام گذاري اشتباه "تهران بزرگ" که همواره اين بخش از سرزمين بزرگ ايران را تافته ايي جدابافته نشان داده و بذر دو دستگي در کشور مي افکند. باز از نوشتار ساده اين درخواست مي توان دريافت که با آن که تني چند از همشهريان تا کنون بسيار براي پا گرفتن و پيشبرد اين انجمن تلاش کرده اند، هرگز خود را هيئت موسس نخوانده و تلاش مي کنند هر چه پر بارتر و استوارتر انجمن را شکل داده و تا پاي بزرگاني بنام و پر تلاش را به هيئت موسسان باز نکرده اند، که همگان به ايشان روي خوش داشته باشند، در راه ثبت قانوني انجمن گام ننهند. ديگر آن که از ابتدا از نامي ترين استادان دانشگاه در تهران درخواست همکاري شد که بزرگواراني پذيرفتند و از روز نخست بخشي از کارها را پذيرفته و کار خود را با همه گرفتاري هاي روزمره که در تهران بسيار بيشتر به چشم مي آيد، آغاز کردند. برخي نيز با داشتن گرفتاري هاي گوناگون و يا بيماري و ... اکنون از همکاري چشم پوشيده و ياري را در آينده شدني ديده اند. گفتن ندارد که اکنون با داشته هاي کم، بکار گيري ديگر بزرگان در شهرهاي ديگر نشدني است، ليک انجمن از هر راهکاري که بکارگيري دانش آموختگان را از ديگر شهرها شدني کند، بسيار خوشحال خواهد شد و ديدگاه هاي همه همشهريان را بررسي خواهد کرد، که هدف اين درخواست نيز همين است. از اين روي مي سزد که با ديدگاهي باز و سينه ايي فراخ براي پيشرفت شهر گامي هرچند کوچک برداريم که پيمودن هزاران فرسنگ، همواره با برداشتن گام نخستين آغاز مي شود. گفتني بسيار است و حوصله اين جستار کم، پس در پايان به گفتن اين نکته بسنده مي کنم که انسان دانا هرگز براي ديدگاه کساني که به هر روي نمي توانند خود را بشناسانند، به اندازه ديگران ارزش نمي گذارد. شادي برايتان. باقي بقايتان. بدرود.

پاسخ به این نظر
اصيل.......
۱۳۹۳/۳/۱۲ ۸:۰۱

با تشكر از دبيرو طراحان انجمن دانش آموختگان ارسنجان، اولابايد گفت كه حركت اين انجمن حركت فرهنگي اجتماعي است و آن را با سياسيت دخالت ندهيد. دوم افراد را نه از روي هيكل و هيبت قصد جمع آوري دارند ...! افراد همه مورد احترام و جايگاه .. ولي بايد افراد خوش فكر ، با صداقت ، با ايمان، روشن فكر، تحليل گر، خوش بيان، نظر پرداز، مردم دار، دوستدار و دلسوز شهرستان و. . . باشند و بايد اين را هم گفت كه بايد اول خود سازي كنيم بعد .........!!!

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۶/۵ ۱۲:۳۱

مشک ان است که خود ببوید نه ان که عطار بگوید

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۴ ۱۹:۴۰

کتاب که در مورد وقایع ارسنجان در قدیم نوشته شده وعکسها مرا یاد حزب رستاخیز وایجاد نفاق ودو دستگی البته در مورد سه نفر از انان بقیه قابل احترام هر کی می رسد از پدر وپدر بزرگ وادمکشی اقای فلان بین مردم تفرقه انداختن و حکومت کردن وچه وچه وچه بس کنید این بساطها را جمع کنید اگه اینها خوب بودند این همه اختلاف تو ی خونه خودشون نبود

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
درخواست انجمن دانش آموختگان ارسنجان از مخاطبان ارسن نیوز