جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶,Jul 21 2017
عضویت در خبرنامه

درخواست انجمن دانش آموختگان ارسنجان از مخاطبان ارسن نیوز

۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۷:۲۷ کد مطلب: 475


به‌نام ایزد
درود بر دوستان و همشهریان همدل و همراه
کوتاه زمانیست که انجمن پا به عرصه حضور نهاده و در همین زمان راه خویش را در دلهای پاک باز کرده است و می‌رود تا با فضل و کرم الهی رسالت بردوش گرفته‌ی خویش که همانا سرافرازی و سربلندی وطن مألوف مان ارسنجان است، اثرگذار باشد.

اکنون زمان آن فراچنگ است تا در این برهه بتوانیم ازتجربه، اندیشه و خرد مجربین، اندیشوران و خردمندان قوم، این تاثیرگذاران گرانمایه اعم از جوانان و معمرین بیشترین بهره وسود را به‌دست آریم.

دراين راستا انجمن درخواست دارد هرتعداد از همشهريان سرشناس و تاثیرگذار (شخصیت‌های علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و...) ارسنجان و توابع را که می‌شناسید به دبیرخانه انجمن معرفی نمایید تا بتوانیم از وجود شریف این گرانمایگان جهت حضور در هیات موسس دعوت نموده و پس از آن به عنوان هیات موسس رسمی به وزارت کشور معرفی کنیم.

از کلیه اعضای محترم تقاضا می‌شود ضمن معرفی افراد مورد نظر، آدرس، شماره تماس و بیوگرافی مختصری از آنان را به نشانی پست الکترونیک دبیرخانه ارسال نمایند.

با سپاس
دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان

 

مطالب مرتبط:

فراخوان عضویت در انجمن دانش آموختگان ارسنجان

ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۴ ۱۹:۴۰

کتاب که در مورد وقایع ارسنجان در قدیم نوشته شده وعکسها مرا یاد حزب رستاخیز وایجاد نفاق ودو دستگی البته در مورد سه نفر از انان بقیه قابل احترام هر کی می رسد از پدر وپدر بزرگ وادمکشی اقای فلان بین مردم تفرقه انداختن و حکومت کردن وچه وچه وچه بس کنید این بساطها را جمع کنید اگه اینها خوب بودند این همه اختلاف تو ی خونه خودشون نبود

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
درخواست انجمن دانش آموختگان ارسنجان از مخاطبان ارسن نیوز