چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

دعوت آموزش و پرورش از مردم شهرستان:

جشن کمک به دانش آموزان استثنایی ارسنجان برگزار می شود

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶:۵۵ کد مطلب: 4585


به گزارش ارسن نیوز،  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان از برپایی مراسم جشنی برای کمک به دانش‌آموزان استثنایی این شهرستان با حضور مسئولین، خیرین، مدیران مدارس، دانش‌آموزان و مردم خیراندیش و نیکوکار ارسنجان در آموزشگاه استثنایی میلاد خبر داد.

 

کاظم خادمی در این خصوص به ارسن نیوز گفت: با پیگیری مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس انجمن حمایت از دانش‌آموزان استثنایی تشکیل و شروع به فعالیت نموده است که هدف اصلی این انجمن، جمع‌آوری کمک‌های انسان‌ دوستانه در زمینه‌های مادی، معنوی و فکری و بهره‌مندی از این مساعدت‌ها در اجرای برنامه‌های آموزشی، توانبخشی و ... دانش‌آموزان استثنایی است.

 

وی با اعلام اینکه همزمان با سراسر استان فارس مراسم جشنی از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۱۳بهمن ماه با حضور مسوولین محلی، مدیران مدارس، خیرین و مردم خیراندیش و نیکوکار در مدرسه استثنایی میلاد ارسنجان برپا می‌شود گفت: در این روز در تمامی مدارس شهرستان نیز شاهد کمک و مساعدت دانش‌آموزان و فرهنگیان به دانش‌آموران استثنایی خواهیم بود.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان از مردم شریف و خیراندیش ارسنجان خواست تا با دستان پرمهرشان بخشی از بار سنگین اقتصادی و روحی و روانی که بر دوش خانواده‌های دارای فرزند معلول می‌باشد را برداشته و التیامی بر درد این عزیزان باشند و ضمن دعوت از مردم خیراندیش و نیکوکار شهرستان ارسنجان برای شرکت در جشن کمک به دانش‌آموزان استثنایی اظهار داشت: ما منتظر دستان پر مهر و قدم‌های استوار شما برای یاری به انجمن حمایت از دانش‌آموزان استثنایی استان فارس در روز ۱۳ بهمن‌ماه هستیم.
گفتنی‌است در شهرستان ارسنجان 30 دانش‌آموز پسر در آموزشگاه استثنایی میلاد و 27 دانش‌آموز دختر در آموزشگاه استثنایی آیین روشن مشغول به تحصیل هستند.

 

 

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
جشن کمک به دانش آموزان استثنایی ارسنجان برگزار می شود