چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

صدها تن پرتقال به دریای مازندران ریخته شد / دریا پرتقال ها را پس فرستاد!

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۲۶:۲۳ کد مطلب: 4572

درپی انتشار تصاویر و خبرهایی درباره ریخته شدن پرتقال‌های یخ زده در رودخانه تجن و دریای خزر، یک مقام مسوول در وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: این پرتقال‌ها را دولت در حمایت از تولیدکنندگان خریداری کرده و به دلیل اینکه هیچگونه مصرفی نداشت، آن را به رودخانه ریختند.

به گزارش ارسن نیوز، به تازگی تصاویری از انباشت پرتقال و برخی نقاط ساحلی دریای مازندران منتشر شده است.

در پی انتشار این تصاویر و خبرهایی مبنی بر اینکه پرتقال‌های یخ زده به رودخانه تجن منتهی به دریای خزر ریخته شده بود و موج آب، آنها را به ساحل دریای خزر در استان مازندران آورده است،یک مقام مسوول در وزارت جهاد کشاورزی به ایسنا گفت‌ه است: این پرتقال‌ها با توجه به سرمای اخیر و یخ زدگی آنها در حمایت از تولیدکنندگان و تولید ملی از باغداران خریداری شده است و از آنجاکه هیچ گونه مصرفی نداشتند به دریا ریخته شده‌اند.

 
وی افزوده است: این پرتقال‌های یخ زده را سازمان تعاونی روستایی به نمایندگی از وزارت جهاد کشاورزی خریداری کرده و میزان دقیق این خرید و چگونگی آن در اختیار این سازمان است.
 

البته برخی از خبرها در این باره نشان از آلودگی دریای خزر داشت که باید دید چرا وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی به عنوان مجری این طرح پرتقال‌های یخ زده را به دریا ریخته‌اند؟

 

انباشت این پرتقال ها در سواحل به مثابه این است که دریای خزر آن ها را برای مجریان این اقدام پس فرستاده است!

  

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
صدها تن پرتقال به دریای مازندران ریخته شد / دریا پرتقال ها را پس فرستاد!