چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

کشف بیش از 500 کیلو مواد غذایی فاسد در ارسنجان

۱۲ دي ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰:۳۳ کد مطلب: 4309

کارشناس مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان، از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هر تخلف بهداشتی یا خرید اجناس فاقد تاریخ انقضا و تاریخ گذشته، مراتب را با سامانه 190 بهداشت محیط در میان گذاشته تا بازرسین بهداشت محیط، در هر ساعت از شبانه روز، فرصت سوء استفاده از سودجویان را، بگیرند.

به گزارش ارسن نیوز، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان؛ در آخرین بازرسی های واحد بهداشت محیط این شبکه، بیش از 500 کیلو، اجناس فاقد مجوز و تاریخ گذشته،کشف و ضبط، گردید .

 

محمد رحیمی کارشناس  مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان، گفت: در راستای اجرای طرح ضربت بهداشت محیط در ساعات غیر اداری، طی دو ماه گذشته بیش از 500 کیلوگرم از انواع اجناس تاریخ گذشته و فاقد مجوز، از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، کشف و ضبط، شد .

 

وی با اشاره به انجام بازدید و بازرسی های گسترده توسط کارشناسان واحد بهداشت محیط، از مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی شهرستان ارسنجان، انواع نوشیدنی ها، مواد لبنی و غذایی تاریخ گذشته و رنگ ها و اسانس های فاقد مجوز، از این مراکز، جمع آوری وچهار نفراز متخلفین، به مراجع قضایی شهرستان معرفی گردیدند که به زودی حکم قضایی در خصوص آنها، ابلاغ می گردد.

 

کارشناس مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان، ضمن تقدیر از همکاری همه جانبه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی سالم و بهداشتی به مردم، از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هر تخلف بهداشتی یا خرید اجناس فاقد تاریخ انقضا و تاریخ گذشته، مراتب را با سامانه 190 بهداشت محیط در میان گذاشته تا بازرسین بهداشت محیط، در هر ساعت از شبانه روز، فرصت سوء استفاده از سودجویان را، بگیرند.

 

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
کشف بیش از 500 کیلو مواد غذایی فاسد در ارسنجان