چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

بیانیه شورای معتمدین شهرستان ارسنجان؛

شاهد پسرفت ها و معضلات متعدد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هستیم

۸ دي ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۴۶ کد مطلب: 4276

خبر اعلام دیرهنگام موجودیت "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" بارقه ای از امید را در قلوب دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور پدید آورد.

به گزارش ارسن نیوز، در پی اعلام ظهور تشکیلاتی به نام "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" در کشور، بیانیه ای با نام "شورای معتمدین شهرستان ارسنجان" در فضای مجازی منتشر شده است.

 

متن این بیانیه بدین شرح است:

 

باسمه تعالی


انقلاب مقدس اسلامی ایران،شجره ی طیبه ایست که 38 سال پیش،در اوج خفقان رژیم ستمشاهی با نفس مسیحایی حضرت امام خمینی (ره)و مجاهدت ملت مسلمان و غیور ایران ،با تقدیم هزاران شهید به خون خفته و با هدف اجرای احکام مترقی شریعت محمدی صلی الله علیه  وآله وسلم در سراسرکشور به بار نشست ونظام مقدس جمهوری اسلامی،این آرزوی دیرینه ی انبیا و اوصیا علیهم السلام راجامه ی عمل پوشاند.


انقلابی که با رهبریهای پیامبرگونه امام راحل وسلف صالحش رهبر فرزانه وحکیم آن ،مرزهای جغرافیایی را درنوردید و الگوبخش ملت های آزاده جهان  وخارچشم مستکبران و استعمارگران گردید .


با وجودی که جهان استکبار،و در راس آن شیطان بزرگ ،آمریکای جهانخواردر مبارزه با این نظام الهی از هیچ تلاشی فروگذارنکرد اما با گذر زمان،مع الاسف آفات و تهدیداتی از درون بویژه از ناحیه نیروهای نفوذی دشمنانش متوجه این مرز و بوم گردید تا جایی که در دهه ی چهارم حیات این نظام مردم سالاردینی،شاهد پسرفت ها و معضلات متعدد فرهنگی،سیاسی،اجتماعی و اقتصادی هستیم که به هیچ وجه در شان کشور و ملت عزتمند ایران اسلامی نبوده و دل صاحبان اصلی انقلاب وملت ولایتمدار و علمدار بصیر انقلاب را به درد آورده است.


خبر اعلام دیرهنگام موجودیت "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" بارقه ای از امید را در قلوب دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور پدید آورد.


مشاهده ی نام چهره های شناخته شده و دلسوز متدین و انقلابی در ذیل بیانیه ی اولیه ی این جبهه ،نوید فعالیت فراجناحی ومجاهدانه ای را می دهد که امیدواریم همانگونه که بیان کرده اند میوه ی شیرین مبارزه با فساداقتصادی ،حل معضلات معیشتی مردم وبازگشت به اصول و ارزشهای انقلاب، را به بار نشاند.
لذا ،ضمن حمایت همه جانبه از" جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی"امیدواریم ملت انقلابی و همیشه در صحنه ،با پشتیبانی کامل از این جبهه ی مردمی ،پاسدار ارزشها و آرمانهای امام راحل عظیم الشانمان و خون پاک شهدای والامقام باشند.

واسلام علی عبادالله الصالحین
هفتم دی ماه 1395
شورای معتمدین شهرستان ارسنجان

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
شاهد پسرفت ها و معضلات متعدد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هستیم