يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶,Mar 18 2018
عضویت در خبرنامه

خبر فوری:

تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در ارسنجان 13 مجروح به جا گذاشت + تکمیلی

۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۹:۳۴ کد مطلب: 427


صبح امروز بر اثر سانحه تصادف بین یک دستگاه پژو 405 و یک دستگاه مینی بوس سرویس دانش آموزی در کیلومتر 14 جاده ارسنجان مرودشت واقع در سه راهی روستای صالح آباد ارسنجان رخ دادیازده نفر از دانش آموزان و راننده مینی بوس و یکی از سرنشینان پژو 405 مجروح شدند.

به گفته حسن نعمتی مسئول اورژانس شهرستان ارسنجان، بلافاصله پس از ایجاد حادثه، مجروحین بوسیله اورژانس به بیمارستان اعزام و بصورت سرپایی درمان شدند. وی گفت حال عمومی مجروحین خوب است و به زودی مرخص می شوند.

 فرمانده پلیس راه سعادتشهر  گفت علت حادثه در دست بررسی می باشد.

والدین دانش آموزان حادثه دیده نیز از عدم برقراری کلاس های مدرسه در روستای جمال آباد با وجود مدارس نوساز در این روستا گلایه کردند.

 

تکمیلی:

رییس اورژانس 115 ارسنجان دقایقی پیش در گفتگو با ارسن نیوز اعلام کرد خوشبختانه تمامی مجروحان حادثه، از بیمارستان مرخص شده اند. حسن نعمتی افزود: اولین پایگاه به فاصله تنها 2 دقیقه و دومین پایگاه که از شهر عازم محل شده بود پس از 9 دقیقه در سر صحنه حاضر شدند.

 

تکمیلی2:

سرپرست فرمانداری ارسنجان در گفتگوی تلفنی با ارسن نیوز، اظهار داشت: « بلافاصله پس از اصلاع از حادثه، واحدهای اورژانس جاده ای و همچنین اورژانس  115، نیروی انتظامی و یکی از کارکنان فرمانداری را به محل اعزام نمودیم. سپس با توجه به نبود پلیس راه در ارسنجان، پلیس راه سعادت شهر به ارسنجان فراخوانده شد. با گزارش نیروی های حاضر در صحنه مبنی بر نشت روغن و سوخت از خودروهای سانحه دیده، بلافاصله آتش نشانی شهرداری ارسنجان و حتی دستگاه کارواش راهداری برای جلوگیری از وقوع حادثه ای ناگوار به محل فراخوانده شده و نسبت به پاک سازی صحنه از این مواد اقدام نمودند. مجروحان حادثه نیز توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شدند که خوشبختانه همگی به صورت سرپایی درمان و پس از مراقبت های پزشکی مرخص شدند. »

سرپرست ستاد بحران شهرستان در پاسخ به سوال ارسن نیوز در مورد علت حادثه گفت: « کارشناسان پلیس راه در حال بررسی علت وقوع این تصادف هستند که پس از مشخص شدن اعلام خواهد شد.»

حسین علی حسین شیری در پایان این گفتگو با شکرگزاری به در گاه الهی بابت به خیر گذشتن این حادثه، از تمامی دستگاه های عضو ستاد حوادث غیر مترقبه ی شهرستان از جمله، اورژانس های جاده ای و 115، نیروی انتظامی، پلیس راه، شهرداری، راهداری و بیمارستان قدردانی و ابراز امیدواری نمود در آینده شاهد چنین حوادثی نباشیم.»

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/224224

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در ارسنجان 13 مجروح به جا گذاشت + تکمیلی