چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

نشست هم اندیشی آسیب های اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان برگزار شد

۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۰:۲۸ کد مطلب: 4156

استادان حوزه های روانشناسی، علوم تربیتی ومعارف اسلامی مهمترین موئلفه آسیب را بی تفاوتی ، فقر، بیکاری وعدم آگاهی در استفاده از فضای مجازی ، ماهواره و اینترنت دانستند.

به گزارش ارسن نیوز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان، نشست دوره ای استادان دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان با حضور فرماندهی انتظامی شهرستان با هدف بررسی هنجار شکنی و علل اسیب های اجتماعی از سوی دفتر هم اندیشی و بسیج استادان در سالن کنفرانسهای بخش روانشناسی این واحد برگزار شد.

در این نشست سرهنگ مهدی فداکار فرمانده انتظامی ارسنجان با تشریح مهمترین آسیب ها و مشکلات اجتماعی که گریبانگیرجامعه است از اساتید خواست تا با حضور فعال خود وهم فکری ، همراهی دستگاههای اجرایی و نیرو های انتظامی به رفع این مشکلات کمک کنند . در ادامه این نشست استادان حوزه های روانشناسی، علوم تربیتی ومعارف اسلامی مهمترین موئلفه آسیب را بی تفاوتی ، فقر، بیکاری وعدم آگاهی در استفاده از فضای مجازی ، ماهواره و اینترنت دانستند و خواستار ان شدند که با پژوهش های علمی از طریق پایان نامه های دانشجویی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، این موضوع مورد بررسی جامع تر قرارگیرد.

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
نشست هم اندیشی آسیب های اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان برگزار شد