جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶,Jul 28 2017
عضویت در خبرنامه

اعتماد مجدد شورایان فارس به عضو شورای شهر ارسنجان؛

حسین نعمتی به اتفاق آراء، رییس شورای استان باقی ماند

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳:۴۱ کد مطلب: 4050


به گزارش ارسن نیوز، نمایندگان شوراهای اسلامی شهرستان های فارس در شورای استان، به اتفاق آراء، حسین نعمتی را مجدداً به عنوان رییس شورای اسلامی استان فارس انتخاب نمودند.

در نشست شورای اسلامی استان فارس که با دستور انتخاب اعضای هیأت رییسه برای سال آخر دوره چهارم تشکیل شده بود، از 29 عضو (نمایندگان تمامی شهرستان های استان)، 26 نفر حاضر بودند که بعد از رأی گیری مشخص شد تمامی آن ها به مجدداً به ریاست حسین نعمتی، عضو شورای اسلامی شهر ارسنجان، بر شورای اسلامی استان رأی داده اند.

به این ترتیب حسین نعمتی که بازنشسته سپاه است در حالی برای دومین سال پیاپی به عنوان رییس شورای اسلامی استان فارس انتخاب می شود که دو سال نیز نایب رییس این شورا بود.

شهروند
۱۳۹۵/۹/۱۳ ۸:۳۳

با سپاس و تشكر ... اين باعث افتخار است براي شهرستان ارسنجان.. و اما اقاي نعمتي بايت با قدرت و جرات هر چه تمام تلاش نمايد. مديري كه با صلابت و جرآت نباشد.. همان بهتر كه نباشد!!!

پاسخ به این نظر
ارسنجاني
۱۳۹۵/۹/۱۳ ۱۱:۵۱

ما به خود مي باليم و خوشحاليم... ولي آقاي نعمتي با توجه به سابقه و تجربه اش بايد قوي عمل نمايد. دلير و با جرآت.... و با مسئولين ضعيف و بي مسئوليت در شهرستان نيز تذكر و برخورد نمايد...

پاسخ به این نظر
اهالی کوچه
۱۳۹۵/۹/۱۴ ۱۰:۰۱

سلام جناب نعمتی تبریک عرض مینماییم ان شا الله موفق باشید. جناب نعمتی بحث آسفالت کوچه 3 خیابون شهید جعفر حسن شاهی را پیگیری نمایید0

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
حسین نعمتی به اتفاق آراء، رییس شورای استان باقی ماند