جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶,Jul 28 2017
عضویت در خبرنامه

لیگ دسته اول فوتبال کشور؛

شکست فجر سپاسی مقابل نفت مسجد سلیمان

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲:۲۹ کد مطلب: 2840

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل میزبان خود نفت مسجد سلیمان با نتیجه 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش ارسن نیوز؛ از هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر جمعه و از ساعت 18 دیدار تیم های فجرشهید سپاسی شیراز و نفت مسجدسلیمان با قضاوت داود محرابی آغاز شد. در دقایق ابتدایی این دیدار دو تیم بیشتر در حال محک زدن یکدیگر بودند و بازی پایاپایی شاهد بودیم.  در دقیقه 40 بازی بهترین فرصت نصیب فجری ها شد تا گل اول مسابقه را رقم بزنند. ضدحمله سریع میلاد صارمی و صادق صادقی باعث شد صارمی با بهزادی تک به تک شود اما ضربه  این بازیکن از کنار دروازه نفتی ها به بیرون رفت.
نیمه اول بازی بدون ردوبدل شدن گل با تساوی بدون گل پایان یافت.
در نیمه دوم این نفتی ها بودند که کار را بهتر آغاز کردند.
در دقیقه 59 بازی پاس فوق العاده علی کیانی فر بازیکن تعویضی نفت را رضا جباری وارد دروازه کرد تا اولین گل این دیدار برای میزبان رقم بخورد.
در دقایق پایانی دیدار نیز حرکت از روی خط وسط زمین محمد معاوی و پاس او به کیانی فر وبازهم پاس گل علی کیانی فر و این بار با گل زنی پورافراز همراه شد.

این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود نفت مسجد سلیمان به پایان رسید تا در پایان هفته سوم رقابت های فوتبال دسته اول فوتبال کشور تیم فجرسپاسی با کسب 1  امتیاز در رده  شانزدهم جدول رده بندی رقابت ها جای گیرد. 

 

 

بازیکنان فجر سپاسی شیراز 

مهدی صدقیان,احسان جودکی,فرید مختاری,ایمان سلیمی,رضا مرادی,ایمان باصفا,سعید زارع,صادق صادقی بابااحمدی,مجید جلالی فر,محمد جواد جلالی,میلاد صارمی

 

 

نفت مسجد سلیمان 2 - 0 فجر سپاسی شیراز

 

ورزشگاه شهید بهنام محمدی

تماشاگر:500نفر

عمو
۱۳۹۵/۵/۳۰ ۱۰:۳۱

فجر فقط ما را زجر میده /

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۵/۳۱ ۱۶:۰۴

مسوولین ... استان فقط ... میکنند وسپاه به تنهایی باید جور ورزش استان را بکشد که این عدالت نیست.

پاسخ به این نظر
علی رضایی...رهپویان اصلی....عاشق مدافعان حرم
۱۳۹۵/۶/۱ ۲۳:۰۲

ایشااله نرن دسته دو........ همینجاشم راضی هستیم.....!!!!

پاسخ به این نظر
حسن
۱۳۹۵/۶/۲۶ ۹:۱۰

فقط میتونم بگم متأسفم واسه استان فارس...برید از تبریز و اصفهان و اهواز جنگ زده یاد بگیرین که چندتا تیم لیگ برتری دارند!!!!

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
شکست فجر سپاسی مقابل نفت مسجد سلیمان