دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵,Jan 23 2017
عضویت در خبرنامه

دیدار امیر ارتش با خانواده های سه شهید روستاهای ارسنجان

۱۶ دي ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷:۰۹ کد مطلب: 282


    امیر سرتیپ دوم حسین ایران نژاد فرمانده ی مرکز آموزش زرهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با سفر به ارسنجان و حضور در منازل خانواده های شهید جاوید الاثر علی نجات تبعه ایزدی، شهید علی زارع و شهید عوض روستا و اهداء لوح تقدیر و هدایا، از مقام آنان تجلیل نمود.

 

   

امیر سرتیپ ایران نژاد، در این دیدارها با اشاره به مقام شهید در آیات متعدد قرآن، توفیق دیدار با خانواده های شهدا را افتخاری بزرگ دانست که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست و هدف از این دیدارها را عرض ادب به خانواده های شهدا دانست.

    فرمانده مرکز آموزش زرهیِ شهید سرلشکر کرمی، در بخش دیگری از سخنان خود در جمع خانواده های این شهداء،  اقتدار فعلی نظام جمهوری اسلامی را نتیجه جانفشانی های شهدا و صبر خانواده های آنان دانست و بیان کرد: « اینکه دولتمردان و مسوولین ما با اقتدار در مذاکرات بین المللی مواضع محکم جمهوری اسلامی را بیان می کنند، نتیجه خون شهدای عزیز است.»

 

    

سرپرست فرمانداری ارسنجان نیز در این دیدارها با اشاره به جایگاه خانواده ی شهداء گفت: « توفیق خانواده ی شهید بودن و افتخار هم نشینی با حضرت زینب(س) که نصیب مادران شهدا شده است لطف و منّتی است که خداوند به هر کسی عطا نمی کند.» حسینعلی حسین شیری افزود: « برای ما مسوولان به عنوان نوکران مردم، افتخار بزرگی است که در محضر خانواده ی شهدا دو زانو نشسته و عرض ادب کنیم آن هم به همراه امیر بزرگوار ارتش اسلام که خود نیز حافظ کل قرآن کریم است.»

 

   

اعضای خانواده ی این سه شهید سرافراز ارتش اسلام نیز ضمن تشکر از مهمانان خود بر ادامه ی راه شهداء و دفاع و تبعیت از ولایت فقیه تأکید کردند.

 

 

 

 

 

     در این برنامه ی دیدارهای جداگانه با خانواده ی سه شهید ارسنجانی ارتش، علاوه بر سرپرست فرمانداری ارسنجان، سرهنگ زمانی جانشین فرماندهی انتظامی، جهانگیر مسوول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و تعدادی از افسران و مسوولان مرکز آموزش زرهی شیراز امیر ایران نژاد را همراهی می کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      بازدید از موزه گنجینه ی شهدای ارسنجان نیز آخرین برنامه ی حضور این گروه در دومین سفر به شهرستان بود.

 

 

 

 

 

ارسن نيوز در حاشیه ی این برنامه، گفتگوی جالبی را با امیر سرتیپ ایران نژاد ترتیب داده است که ماحصل آن به زودی به مخاطبان عزیز ارائه می شود.

 

انتهای پیام/224224

 

جواد
۱۳۹۲/۱۱/۱۰ ۹:۴۳

سلام بر دایی شهیدم

پاسخ به این نظر
موسوي
۱۳۹۲/۱۱/۱۴ ۱۳:۵۲

جناب خبرنگار و جناب دبير سايت عكس گذاشتن در سايت هم حد واندازه اي داره لطفا دقيق تر كاركنيد.اگر بجاي اين عكس ها از چاله چوله هاي ارسنجان عكس بگيري و بزاري تو سايت خيلي خوب مي شه تا شايد شايد شهردار فكري به حال آسفالت شهر كرد

پاسخ به این نظر
رضائی
۱۳۹۲/۱۱/۲۰ ۹:۱۷

منم بانظر خانم یا اقای موسوی موافقم

پاسخ به این نظر
اهل ارسنجانم...!!!
۱۳۹۳/۲/۴ ۱۳:۱۵

خانم .. آقايوو موسوي و رضايي..........!! هر سخن جايي و هرنكته مكاني دارد. اين شهدا جان داده اند و مسير را براي همه ما هموار نموده اند تا ما امروز با آسايش و آرامش زندگي كنيم...!! باييد به شهردار و ديگر مسئولان مربوطه بگوييم شهدا خون داده اند.... ما چه كرديم...!!!! كم كاري ديگران را به خبرنگار و سردبير ربط ندهيم. شما كه دلتان براي شهر ميسوزد چند عكس بصورت ناشناس تهيه كن و برسان تا به عنوان يك منتقد و دلسوز شهر انعكاس دهند............... پس به زبان و حركات ديگران نگاه نكنيم و نظر بدهيم . خودمان نيز محقق، پيگير و نظر دهيم تا ...............!!!

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۳ ۸:۴۵

آهاي اهل ارسنجان... سلام. دمت گرم و نفست خوش. آي گفتي آي گفتي... ولي اينم بدون شهرداري ماشالله هزار ماشالله پوستش خيلي ......

پاسخ به این نظر
جواد
۱۳۹۳/۳/۱۳ ۱۹:۴۴

سلام برتمام شهدا اکنون که شهدا رفته اند و با رفتنشان ماندن ما را بیمه کردند ما نیز وظیفه داریم که با رعایت آنچه که دین اسلام دستور داده است گوشه ای از دین خود به انها را ادا کنیم به قول دکتر شریعتی که گفته اند آنان که رفتند کاری حسینی کردند ما که مانده ایم باید کاری زینبی کنیم وگرنه یزیدی هستیم موفق باشید

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۳/۳/۲۸ ۲۰:۴۰

با سلام از زحمات جنابعالی به خاطر اینکه اخبار شهرستان را منعکس میکنید متشکریم

پاسخ به این نظر
جواد
۱۳۹۳/۱۱/۲۳ ۱:۰۶

سلام و درود بر تمام شهدا به خصوص دایی عزیزم شهید علی نجات تبعه ایزدی وسلام درود بر امیران سرافرازی همچون امیر ایران نژاد

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱:۲۴

سلام بر تمام شهیدان عزیز به خصوص عموی عزیزم شهید علی نجات ایزدی

پاسخ به این نظر
محمد
۱۳۹۴/۶/۲۵ ۲۲:۳۶

سلام بر شهید علی نجات ایزدی که مایه افتخار ایران عزیز و روستای احمد اباد هستند.

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
دیدار امیر ارتش با خانواده های سه شهید روستاهای ارسنجان