جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶,Jul 28 2017
عضویت در خبرنامه

سردار نقدی فرمانده بسیج کشور:

ارسنجان برای پیشرفت اقتصادی خود نیازمند برند سازی یک محصول بومی است

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۱۵:۱۷ کد مطلب: 2771


به گزارش ارسن نیوز، سردار سرتیپ محمد رضا نقدی فرمانده سازمان بسیج کشور به ارسنجان سفر کرد.

 

در این سفر که با محوریت اقتصاد مقاومتی و به همراهی سردار سرتیپ دوم پاسدار هاشم غیاثی فرمانده جدید سپاه فجر استان فارس و سرهنگ پاسدار سعید کوشکی معاون هماهنگ کننده ی این یگان صورت گرفت، نمونه ای از محصولات طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ارسنجان به نمایش درآمد.

 

سردار نقدی و همراهان سپس در نشست هم اندیشی متشکل از تعدادی از فعالان و مجریان طرح های اقتصاد مقاومتی ارسنجان، ریس شورای اسلامی استان فارس، امام جمعه، نماینده مردم شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس، فرماندار  و تعدادی از مسوولان شرکت نمودند.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور در این نشست ضمن تشریح مزیت های طرح های اقتصاد مقاومتی بر دیگر طرح ها و سرمایه گذاری ها گفت: « طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج در بالا رفتن محسوس و چشمگیر آمار تولید برخی محصولات اثر گذار بوده است زیرا در اجرای آن ها استعدادها و مزیت های اقتصادی هر استان، شهر و حتی روستا در نظر گرفته شده و متناسب با این موارد نوع طرح ها انتخاب و پس از اعطای تسهیلات بر آن ها نظارت مستمر صورت می گیرد تا طرح به درستی اجرا و شده و ادامه یابد.»

 

سردار نقدی سپس با برشمردن نمونه هایی از محصولات هر منطقه از کشور و برند سازی آن ها گفت: « ارسنجان نیز باید دارای یک محصول منحصر به فرد باشد که بتوان آن را به عنوان یک برند تبلیغ و بازاریابی کرد تا اشتغال های پایدار پیرامون تولید فراگیر آن محصول ایجاد شود.»

 

وی از مسوولین و فعالان اقتصادی شهرستان خواست تا یک محصول تولیدی که این قابلیت را داشته باشد معرفی و میثاق نامه ای در مورد آن تهیه و امضا نمایند تا سازمان بسیج مستضعفین کشور به صورت ویژه نسبت به اختصاص تسهیلات و توسعه، تبلیغ و بازاریابی آن محصول اقدام کند.»

 

در این نشست علاوه بر مسوولان شهرستان، تعدادی از فعالان اقتصادی ارسنجان نیز برخی مشکلات و موانع پیش روی خود را مطرح و پیشنهادهای در مورد اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی ارائه نمودند.

 

 

بيننده
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۹:۰۰

با سپاس از حضور سردار نقدي و هيئت محترم همراه و خسته نباشيد به همه خدمتگذاران... حذف بعضي از مسئولين بهترين گزينه جهت موفقيت در اقتصاد مقاومتي!!!!

پاسخ به این نظر
علی رضایی...رهپویان اصلی....عاشق مدافعان حرم
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۴:۵۹

ایشااله این سفرها باعث پیشرفت شهرمون بشه.....

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۶:۲۷

ربط اقتصاد مقاومتی با درخت روییده در سنگ چیه دقیقاً؟

پاسخ به این نظر
ابراهیم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۳:۲۴

درخت می تواند در مقابل کمبود اب و خاک مقامت کند پس ماهم میتوانیم در مقابل تحریمها مقاومت کنیم


متقاضي
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۸:۰۶

بنده جهت پيگيري درخواست به فرمانداري و ادارات مربوطه مراجعه كرده ام. حضور بعضي از مسئولين بحران و حذف آنان اقتصاد مقادمتي است!!!! در رأس ن.د.آ.ف و م.آ.و.پ.!!!!!!!!!!!

پاسخ به این نظر
علی
۱۳۹۵/۹/۱۳ ۲۰:۱۳

اگر مسئوهرمون از جوانها یی موفف در امرر اموزش وتربیت به موقع قدردانی می کردند ییا همیین سایت ارسنجان از بچه هایی که 3 الی 4 سال زحمت کشیدند تا بتوانند رشته های خوب بیاورنددر کنکور سراسری فکر کنم ما هم می توانستیم نخبه های خوبی در سطح کشور داشته باشیم

پاسخ به این نظر
یکی از دانش اموزان
۱۳۹۵/۹/۱۳ ۲۰:۱۵

البته اگه نظرها باب میل نباشه اصلا تایید نمیشه

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
ارسنجان برای پیشرفت اقتصادی خود نیازمند برند سازی یک محصول بومی است