چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

در گفتگو با ارسن نیوز بیان شد:

نظر مسوولان ارسنجان در خصوص حماسه ی 9 دی

۹ دي ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱:۵۶ کد مطلب: 270


 

IMG_2094 copy.jpgحجة السلام والمسلمین احمدی،امام جمعه:

قبل از نهم دی‌ماه همه گروه‌هایی که با نظام جمهوری اسلامی ایران همراه نبودند خواستند تا این نظام را به چالش بکشانند. بنابراین با حمایت استکبار جهانی در روز عزای حسینی به عزاداران حمله کرند و جنگ احزاب را در کشور به راه انداختند. اما مردم با بصیرت و حماسه آفرین ایران اسلامی با حضور در صحنه تمامی نقشه‌های آنان را نقش برآب کردند و باعث مصونیت نظام اسلامی ایران شدند.

 

IMG_3717 [جلسات].jpg

حسینعلی حسین شیری،سرپرست فرمانداری:

9 دی تبلور ولایت مداری مردم ایران اسلامی بود. مردم در این روز ثابت کردند که ایران کوفه نیست و اجازه ی ایجاد جنگ جمل را به خواص بی بصیرت نخواهند داد.

 

 

 

 

IMG_2096 copy.jpgاسداله اسکندری، بخشدار مرکزی:

این که کجا و چه مسوولیتی در این کشور داشته باشی مهم نیست، مهم این است که همواره با بصیرت و در پی خدمت به مردم بود. چه بسا یک عضو عادی ولی با بصیرت جامعه که ارزش وتأثیر گذاری بیشتری نسبت به خواص بی بصیرت داشته باشد.

 

 

 

IMG_3644 [جلسات].jpgسرهنگ زارع نژاد فرمانده سپاه:

به استناد آیه ی "و ذکّر بایام الله"، روزهای خدا را بایدبرای مردم یادآوری و باز گو کنیم لذا باید این روز بزرگ را در اذهان زنده و جاویر نگه داشت. فتنه سبز را تومور چرکینی که زیر گوشت و پوست انقلاب پنهان شده بود می دانم که نظام مجبور به جراحی آن شد. هرچند این جراحی آسیب هایی را در حوزه های گوناگون متوجه کشور ساخت ولی غایت و سرانجام کار ارزشمند و دارای ثمرات بزرگی بود که انقلاب را بیمه و دست معاندین و منافقین و مدعیان قانونگرایی را و مدعیان دروغین تبعیت پذیری از امام و رهبری را رو کرد.

 


اخبار مرتبط:

 

مراسم بزرگداشت حماسه ی 9 دی در ارسنجان

 

تصاویر مربوط به حماسه ی 9 دی ماه 88 در ارسنجان

 

 

انتهای پیام/224224

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
نظر مسوولان ارسنجان در خصوص حماسه ی 9 دی