سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵,Jan 24 2017
عضویت در خبرنامه

شرح ارسن نيوز از جلسه ی چهاردهم دوره ی جدید شورای شهر:

احداث میدان میوه و تره بار در ارسنجان

۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۰:۲۲ کد مطلب: 262

مهم ترین مصوبه ی این جلسه، احداث میدان میوه و تره بار در شهر ارسنجان بود که بیشترین وقت جلسه به آن اختصاص داشت.

شرح ارسن نيوز از جلسه ی چهاردهم دوره ی جدید شورای شهر:

   در جلسه ی اعضای شورای شهر ارسنجان که با حضور سرپرست شهرداری و دبیر شورای شهر و در محل دفتر این شورا تشکیل گردیده بود، مکاتبات و درخواست های مختلفی که به شورا ارائه شده بود مطرح و پس از بحث ها و مذاکرات جدی، در خصوص آن ها تصمیم گیری می شد.

  مهم ترین مصوبه ی این جلسه، احداث میدان میوه و تره بار در شهر ارسنجان بود که بیشترین وقت جلسه به آن اختصاص داشت. از دیگر مصوبات این جلسه ی 5 ساعته می توان به تعیین نرخ های جدید کرایه تاکسی های شهری و کرایه ی مسیرهای برون شهری آژانس های تاکسی تلفنی اشاره کرد که پس از تأیید توسط مراجع ذی صلاح، نرخ های جدید اطلاع رسانیخواهد شد.

 

   پس از پایان رسمی جلسه، اسداله رضایی سخنگوی شورای شهر ارسنجان، در پاسخ به سوال  ارسن نيوز پیرامون عملکرد  دوره ی جدید شورای شهر، با اشاره به تشکیل 14 جلسه در طی این مدت (هر هفته یک جلسه)، اهم مصوبات 13 جلسه ی قبلی را به این شرح بیان کرد:

 

  • تصویب واگذاری قطعه زمینی به مساحت 2300 متر مربع واقع در خیابان ساحلی جهت احداث ساختمان اداره ی راهنمایی و رانندگی ارسنجان که یکی از خواسته های مردم شهرمان بوده که ان شاالله عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.

 

  • تصویب اجاره کردن سهم شریک کارخانه ی آسفالت شهرداری به منظور تأمین راحت تر و ارزان تر آسفالت مورد نیاز شهر.

 

  • تعیین نرخ کرایه ی سرویس مدارس در سال تحصیلی 93-92 که برای اتوبوس ها و مینی بوس ها 1/300/000 ریال و سواری ها 1/600/000 ریال در ازای هر دانش آموز برای کل سال تحصیلی می باشد.

 

  • تصویب نامگذاری ایستگاه شماره ی یک آتش نشانی ارسنجان به نام آتش نشان شهید امید عباسی جهت تجلیل از این اسوه ی فداکاری.

 

  • تصویب اجرای انفجار جدید معدن شن و ماسه و خرید تجهیزات جدید کارخانه ی سنگ شکن شهرداری جهت بهبود کیفیت و افزایش کمیت شن و ماسه ی تولیدی.

 

  • تصویب احداث  مخزن آب جهت آبیاری تحت فشار بخشی از فضای سبز شهری.

 

  • صدور اجازه ی انتشار آگهی جلب مشارکت عمومی جهت احداث کشتارگاه جدید ارسنجان در فاصله ی 6 کیلومتری شهر.

 

  • کمک به راه اندازی کتابخانه ی دیجیتال نابینایان ارسنجان.

 

  • کمک به امور فرهنگی، مذهبی و ورزش کاران موفق شهر از جمله کاراته کاها.

 

  • انتخاب آقای مجید ابراهیمی سرپرست فعلی شهرداری به سمت شهردار ارسنجان.

 

انتهای پیام/224224

 

 

یاسر
۱۳۹۲/۹/۲۶ ۱۱:۴۳

این کار خیلی سال پیش در راسنجان می شد . همین کار کمک به رونق شهر و جلوگیری از گرانفروشی میوه در سطح شهر می شود . درود بر ارسنجان .

پاسخ به این نظر
ebrahime
۱۳۹۲/۹/۲۷ ۱۶:۵۳

mamnon sayt and tasaver kgobe bed lotfa tasaver farmandar and shahrdar ra dar sayt begozared

پاسخ به این نظر
یاسر
۱۳۹۲/۹/۲۷ ۱۷:۱۲

اقی سردبیر سلام خدا رو شکر دور تا دور ارسنجان ما پوشیده از جنگل هایی بسیار زیبا است که در هر فصل زیبایی مخصوص به خود را دارد . ما که الحمدلله عکاس های بسیار خوبی نظبر اقای بهمن حسن شاهی ؛ مرتضی نعمتی ، سید علیرضا نعمتی و . . . داریم . چرا از انها نمی خواهید که در هر فصل از هر جنگل ارسنجان (بناب ؛ تنگشکن ؛ خلیل بگ ) از سه نقطه هر جنگل که مشرف به کل جنگل باشد عکس بگیرند و سما در سایت قرار بدهید . مطمئن باشید خیلی طرفدار پیدا می کنید . البته به شرطی که از سکوها و جاهی مصنوعی جنگل عکس نگیرید . از جاهای بکر و زیبای جنگل های ارسنجان در 4 فصل سال عکس هایی جمع اوری کنید و در سایت بگذارید . با تشکر لطفا جواب پیام را بگذارید .

پاسخ به این نظر
سردبیر
۱۳۹۲/۹/۲۷ ۲۲:۲۱

با سلام ارسن نیوز از ابتدای کار، آمادگی خود برای انتشار عکس های هر سه عزیزی که نام برده اید را چندین بار به تک تک ایشان اعلام کرده است ولی ....


امیر
۱۳۹۲/۱۰/۱۹ ۲۲:۱۶

سردبیر محترم سعی کنید از تجربه و ظرفیتهای تمام افراد با سلیقه های متفاوت استفاده کنیدو همچون ماهنامه پیام ارسنجان جناحی عمل نکنید

پاسخ به این نظر
سردبیر
۱۳۹۲/۱۰/۱۹ ۲۳:۱۹

ضمن تشکر از شما، رویکرد ما همین گونه هست و نمونه اش همین مطلب بالا می باشد. تا جایی که از روحیات دوستان فصلنامه "پیام ارسنجان" خبر داریم آنها نیز سعی می کنند اینگونه عمل کنند. ارسن نیوز متعلق به همه مردم ارسنجان بوده و آماده ی انعکاس نظرات افراد دلسوز و دارای حُسن نیت، در فضای مجازی می باشد.


عارف
۱۳۹۳/۴/۲۹ ۰:۲۵

با سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای سردبیر لطفا در جلسه ی شورای شهر ارسنجان مطرح کنید که چرا اجازه ی دایر کردن یک بازار هفتگی را نمی دهند چرا توابع جمال اباد بازار هفتگی دارد ولی ارسنجان این بازار را ندارد چرا چرا چرا چرا چرا چرا ..... واقعا جای تاسف دارد چه چیزی مهم تر از یک بازار هفتگی برای رونق ارسنجان

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
احداث میدان میوه و تره بار در ارسنجان