سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵,Jan 24 2017
عضویت در خبرنامه

امام جمعه ارسنجان در حاشیه همایش بازسازی واقعه عظیم غدیرخم:

جوانان ارسنجان به ایجاد اشتغال نیاز دارند نه کنسرت های آنچنانی

۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵:۰۱ کد مطلب: 179

پیش از ظهر امروز همایش دست اندرکاران بازسازی واقعه غدیر در سالن بصیرت سپاه ارسنجان برگزار شد.

   در این همایش که جمعی از مسوولین و نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان، کارگردان و بازیگران بازسازی واقعه غدیرخم و اصحاب رسانه حضور داشتند سرهنگ نعمتی فرمانده سپاه ارسنجان به عنوان دبیر ستادبزرگداشت عید غدیر، ضمن عرض خیر مقدم و اشاره به اهمیت واقعه غدیر، گزارشی از اقدامات و هماهنگی های انجام شده در این خصوص را بیان داشت.

   سپس حجة الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه ارسنجان در سخنانی پس از تببین زوایای مهم واقعه غدیر، ضمن تقدیر از زحمات سال گذشته دست اندرکاران نمایش غدیر، برخی اشکالات جزئی این برنامه در سال گذشته را یادآور و خواستار رفع آن ها شدند. ایشان ، خواستار اجرای برنامه های شاد و در عین حال متناسب با موازین اسلامی در عید غدیر شدند و با اشاره به اجرای خلاف موازینِ کنسرت موسیقی در یکی از شهرستان های مجاور در  سال گذشته و تبلیغ آن در ارسنجان، گفت نیاز جوانان این شهرستان اشتغال است نه کنسرت های آنچنانی و اگر کسی دلسوز جونان ارسنجان است در راستای افزایش سطح اشتغال آنان گام بردارد. ایشان در ادامه گفت به هیچ عنوان اجازه اجرای برنامه های خلاف موازین مذهبی به اسم مذهب را در این شهرستان نمی دهیم.

انتهای پیام/224224

ناشناس
۱۳۹۲/۷/۲۳ ۱۱:۵۷

درسته که جوانان ارسنجان به فرصت های شغلی نیازمند هستند اما تفریح و هنر هم جزء جدا نشدنی زرندگی جوانان هست.ما به تفریح و هر هنر زیبایی از جمله موسیقی و تئاتر نیازمندیم .لطفا اینقدر خشک فکر نکنید.متاسفم که به جای همه جوانان تصمیم گرفته و نظر میدهید.

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۲/۷/۲۹ ۱۱:۵۳

دوست عزیز مگه با شکم خالی میشه به تفریح وهر هنر زیبایی از جمله موسیقی پرداخت .شما که این حرف رو می زنید یا پدرتان سرمایه داره یا خودتان .اگه غیر از این بود وشما بیکاری وبی پولی روتجربه کرده بودید این حرف رونمی زدزد

پاسخ به این نظر
شناسا
۱۳۹۳/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۴

دوست عزیز مگر هر هنری و هر کاری پول میخواهد . اگر آغایان!!! دغدغه بیکاری ما را دارند چرا پا پیش نمیزارند و فقظ حرف میزنند؟


ناشناس
۱۳۹۲/۸/۵ ۱۱:۲۷

برادر جان واقعا اینطوره:حتما به نظر شما استودیو نوای ماهور هم در شهرهای همسایه مستقر هست

پاسخ به این نظر
بگو یا علی
۱۳۹۲/۸/۲۷ ۱۵:۰۳

خوب یکی هم به فکر جوانان هست ای کاش فرمان دار و شهر دار که بودجه دارن از این فکرها بکنن

پاسخ به این نظر
سهیل اسکندری پایه هفتم
۱۳۹۳/۱۱/۲۹ ۱۲:۵۹

دوربین هاتون باکیفیت شده

پاسخ به این نظر
نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
جوانان ارسنجان به ایجاد اشتغال نیاز دارند نه کنسرت های آنچنانی