چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 25 2018
عضویت در خبرنامه

مصاحبه اختصاصی ارسن نیوز با حاج آقا احمدی امام جمعه ارسنجان (بخش پایانی)

نا گفته های امام جمعه ارسنجان در مصاحبه با ارسن نیوز

۳ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱:۳۹ کد مطلب: 134

طبق وعده ای که داده بودیم بخش دیگری از مصاحبه ی اختصاصی و مفصل ارسن نیوز با امام جمعه محترم ارسنجان را که در واقع بخش پایانی آن می باشد در اینجا به مخاطبان عزیز ارائه می کنیم.

...

س: به خاطر دغدغه های مردم می پرسم، آیا براستی می خواهید از ارسنجان بروید؟

ج: 2 سال است که خانواده ام در قم ساکن شده اند و ازمن دورند، رفت و آمد هم برای من سخت است. از یک طرف آن ها تنها هستند و از طرف دیگر من. مترصد یک فرصت مناسبی هستم برای اینکه بروم که این فرصت هنوز پیش نیامده است و لازم است یک سری مقدمات فراهم شود. از همه مهمتر وجود یک فرد مناسب جایگزین است که بتواند کارها را ادامه دهد، ولی فعلاً هستم. ضمن آن که شورای سیاست گذاری ائمه جمعه رفتن بنده را نپذیرفته اند.

 

با این جواب سوال های من به پایان می رسد. در حالی که در فکر این هستم مردم چه واکنشی به این جواب می دهند از حاج آقا می خواهم صحبت های دیگری اگر دارند بگویند:

اولاً همه ی مسوولین شهرستان در جهت خدمت به این مردم تلاش کنند. مردم لیاقت هر نوع خدمت را دارند. مردمی خوب هستند. در مقاطع مختلف حضورشان در صحنه ها شگفتی آفرین و موجب حیرت دشمنان نظام بوده، نمونه اش حضور مردم درانتخابات ریاست جمهوری است با توجه به تلاش دشمنان برای دلسرد کردن مردم. به خاطر همین هم ما را تحریم شکننده ای کردند. ولی مردم نظام و حکومت شان را دوست دارند و گوش به حرف دشمنان نکردند و با حضورشان توطئه دشمن را خنثی کردند. حضور حداکثری داشتند و رییس جمهور را با رأی بالایی انتخاب کردند و لذا به فرمایش رهبری همه باید به رییس جمهور جدید و دولت یازدهم کمک و از ان ها حمایت کنند. ضمن اینکه دولت های نهم و دهم خیلی خدمت کردند ولی در این برهه ی حساس لازم است همه ی مردم و مسوولین، دولت و رییس جمهور جدید را حمایت و پشتیبانی کنند تا این دولت هم موفق باشد و بتواند بر مشکلات فائق شود و سرافراز و سربلند.

از مردم شهرستان خودمان هم می خواهم وحدت خود را حفظ کنند تا در پرتو این اتحاد مشکلات شهرستان حل شود. بنده هم به عنوان خدمت گذاری کوچک تا آخرین لحظه در حال خدمت به این مردم و ارزش های والای اسلامی و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی که انسان های ارزشمند و عزیزی برایش جان نثار کردند، می باشم.

اولین مصاحبه ی ارسن نیوز با تشکر از امام جمعه محترم شهرستان تمام شد. ان شاا.. در آینده به سراغ سایر مسوولین، صاحب نظران و مفاخر شهرستان ارسنجان نیز خواهیم رفت و ماحصل آن را به مخاطبان عزیز عرضه می نماییم.

پایان

 

اخبار مرتبط:

مصاحبه اختصاصی ارسن نیوز با حاج آقا احمدی امام جمعه ارسنجان (بخش چهارم)

الگوی ما رهبری عزیز است و باید مظهر وحدت باشیم./ قرآن برای استخاره نیست./ هر که خربزه می خورد باید پای لرزش هم بشیند!

مصاحبه اختصاصی ارسن نیوز با حاج آقا احمدی امام جمعه ارسنجان (بخش سوم)

در دوره ی اصلاحات مسوولان از ارتباط با من استنکاف داشتند! / اولویت اول اشتغال است. و...

مصاحبه اختصاصی ارسن نیوز با حاج آقا احمدی امام جمعه ارسنجان (بخش دوم)

از آرزوی برآورده نشده تا سوز دل امام جمعه. چگونه شهرستان شدیم؟ و...

 

مصاحبه اختصاصی ارسن نیوز با حاج آقا احمدی امام جمعه ارسنجان (بخش اول)

 

انتهای پیام/224224

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
نا گفته های امام جمعه ارسنجان در مصاحبه با ارسن نیوز