سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 24 2018
عضویت در خبرنامه

اندر احوالات عجیب و غریب ارسنجان:

شهرستان تک بخشی و حالا تک مسوولی! احتمال حضور وزاری سابق در ارسنجان!

۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵:۳۱ کد مطلب: 131


   در اتفاقی عجیب از روز پنج شنبه گذشته به ناگاه فرماندار ارسنجان، این شهرستان را ترک کرده بدون آن که جانشینی برای وی مشخص شده باشد! این درحالی است که نه استعفایی در کار بوده و نه برکناری! بلکه عزیز جاویدی ظاهراً از چندی پیش پیگیر انتقال مجدد خود به آموزش و پرورش بوده که آن را عملی کرده است.

   به هر حال شهرستانی که باید با حضور 3 مسوول ارشد (فرماندار، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی) اداره شود، در حال حاضر تنها مسوول ارشد آن بخشدار مرکزی است که باید به تنهایی امور یک شهرستان را بگرداند! و با توجه به تغییر و تحولات در دولت و احتمال اینکه تا مدتی استانداران جدید مشخص نمی گردند تا مسوولان ارشد شهرستان ها را منصوب کنند، مشخص نیست این وضعیت ارسنجان تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

   البته ارسن نیوز حدس میزند با این آشفته بازار مسوولیت ها در ارسنجان و با توجه به ویژگی های خاصی که يک مسوول برای موفقیت در ارسنجان باید داشته باشد،  اگر این وضعیت زودتر به گوش آقای روحانی رسیده بود، احتمالاً 3 گزینه ی وزارتش که رأی اعتماد نیاوردند را بلافاصله برای اداره ی امور ارسنجان به این شهرستان می فرستاد!! البته ارسن نیوز پیشنهاد می کند  3 عضو سابق هيأت دولت را برای اداره امور به ارسنجان بفرستند! مثلاً آقای نیکزاد (وزیر سابق مسکن و راه و شهرسازی) به عنوان بخشدار مرکزی ارسنجان، آقای محمد نجار (وزیر سابق کشور) به عنوان فرماندار ارسنجان و آقای رحیمی (معاون اول رییس جمهور سابق) را به عنوان معاون فرماندار ارسنجان! تعجب نکنید که چرا خود آقای احمدی نژاد را پیشنهاد نمی دهیم؟ چون با این اوضاع و احوال، به احتمال زیاد چند روز دیگر هم باید به دنبال یک شهردار برای ارسنجان باشیم که آقای احمدی نژاد را برای آن جا در نظر گرفته ایم!

انتهای پیام/224224

نام:                       

پست الکترونیک:  
نظر شما:  
شهرستان تک بخشی و حالا تک مسوولی! احتمال حضور وزاری سابق در ارسنجان!