کد خبر: 6859 پنجشنبه ۷ دي ۱۳۹۶- ساعت ۲۳:۳۰

مراسم گرامی داشت هفته بصیرت در ارسنجان برگزار شد

به گزارش ارسن نیوز، مراسم گرامی داشت حماسه 9 دی و هفته بصیرت در ارسنجان برگزار شد.

 

در این مراسم سرهنگ دوم پاسدار مهدی قادری ضمن عرض خیر مقدم و گرامی داشت این روز تاریخی گفت: «سابقه انقلابی مردم ارسنجان به حدود 40 سال پیش باز میگردد زمانی که دقیقاً در نهم دی ماه 57 مردم انقلابی این دیار در خروشی حماسی نیروهای مزدور طاغوت را از شهر خود بیرون و شهیدی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

 

حجت الاسلام علیزاده معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور نیز به عنوان سخنران اصلی مراسم، ضمن تببین ریشه ها و زوایای از فتنه 88 و عواملش، آن را توطئه ای خارجی با همدستی خائنین داخلی دانست و برچیده شدن بساط فتنه گران توسط خود مردم در 9 دی ماه 88 را نشانه ی پایبندی مردم ایران به آرمان های انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: « بعد از سالها از آن خیانت و ظلم بزرگ، سران فتنه در کمال پررویی حتی حاضر به پذیرفتن اشتباه و توبه نیستند و از آن طرف عده ای دم از رفع حصر می زنند که پذیرفته نیست.»

 

وی همچنین با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری(مد)، همگان، به خصوص مسوولان فعلی و سابق را به اطاعت از ولایت فقیه فراخواند.

 

از نکات جالب توجه در مراسم امسال این بود که به جز تعداد اندکی از مسوولان شهرستان، دیگر روسای ادارات از جمله فرماندار ارسنجان در این مراسم حضور نیافته بودند. البته سید محمد یوسف کاظمی مدتی است در برنامه ها و مراسم مهم ملی و مردمی دیگر از جمله راهپیمایی 13 آبان، هیچ یک از برنامه های هفته بسیج و راهپیمایی مردم ارسنجان در حمایت از قدس حضور نداشته است. از آنجا که در پایبندی نماینده ارشد دولت در شهرستان به آرمان های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شکی نیست، امیدواریم وی دلایل قانع کننده ای برای عدم حضور در برنامه های مهم اخیر داشته باشد.

{{g:337}} 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به ارسن نیوز - پایگاه خبری تحلیلی شهرستان ارسنجان می باشد